Kterak mi bylo pomoženo

Dnes mi vstříkla, díky kotěcímu otřepání tlapky, horká hrachová polévka do oka. Pálilo to jako čert. Pálilo to skoro celý den. Bála jsem se, že to bude vážné.

Nicméně…

Mám své známosti.

Seděla jsem na zastávce, oči zavřené a přes ně mi proudilo sluníčko. Oko pálilo. Vyvolala jsem bohy Peruna a Svaroga, především tedy Svaroga, protože on je pán slunce. Poprosila jsem je, jestli by mi nevyléčili oko.

Slunce se opíralo do mých zavřených očí, já skrz ně viděla hlavu boha v plamenech a oko začalo chladnout. Teď je už úplně v pořádku, jen tam cítím takový chladný flíček.

Ona slovanská magie v praxi má hodně co do sebe, dokáže i ulevit a vyléčit, když je správně aplikována, tedy oslovení správného boha na tu kterou věc.

Každopádně do éteru říkám velké díky.

Svarog

12 komentářů: „Kterak mi bylo pomoženo“

  1. Tak to máš dobrý! Kdybych tak měla takovýho hodnýho pomocníka i na to moje bolavý tříslo 🙂

  2. Tak to zkus hodit do éteru, že potřebuješ pomoct s bolavým tříslem, hodně si ho tři rukou, používej správné léky a tím hozením do éteru jsem myslela modlitbu. Hlavně se do toho vžij a ostatní už přijde samo. On už se někdo příslušný tříslům najde. Tolik má zkušenost. Mně třeba ukrutně bolela záda. Šla jsem přes Lužánky (park) a tam jsem říkala bytostem, že je škoda, že mi nemůžou pomoct se zádama no a za deset minut už mě záda nebolela. Nepodceňuj bytosti 🙂

  3. A proč těm bytostem neřekneš, že nechceš mít zápal plic ( a necháváš to až jak to dopadne), nebo, že nechceš mít cukrovku?!

  4. 2zuzi:Předpokládám, že nemáš třeba tříselnou kýlu, kterou je třeba operovat. To pak nejdřív operuj a pak se svěř do péče "někoho". Nejdřív lékařská péče, je-li nutná a pak teprve "doléčování". Tohle jsem myslela, máš-li třeba namožené tříslo nebo prostě bolí jen tak. Pochopitelně – má-li ti noha upadnout, je třeba doktor 🙂

  5. Nofuj, tak to oko bylo takhle nepříjemné a tak dlouho, brr! Ještě že už je to – po zásahu na zastávce – dobré.

  6. jo, to je v poho, mám natažený úpon už víc jak měsíc a za týden jdu na ultrazvuky, 10 x, ale proč se neodevzdat péči jinam, zkusím to, ještě jsem se dnes neusebrala… .)

  7. tak to som rada, že už je oko ok 😉 to muselo byť dosť hnusné….au.

Komentáře nejsou povoleny.