Myšinka už nekvílí

Myšinka už nekvílí. Nechci to zakřiknout, ale druhý den občas kníkne, ale to je všechno. Možná to je tím, že objevila krejčovský metr na lampě a pořád si s ním hraje. Metr je na lampě, abych ho vždycky našla a visí dolů ze stolu. Myšinka si s metrem hraje jak na stole tak na podlaze, kde si hraje s koncemi metru volně visícími.

Co jí také uhranulo jsou andělíčci, kteří mi na lampě visí. Jsou tři. Fascinace bušením do andílků, kteří tam lítají jak hadr na holi, chápu. Prásk a andílek dostane na prdel a už se houpe.

No prostě tu máme veselo.

7 komentářů: „Myšinka už nekvílí“

  1. hm, možno by nebolo od veci ju naozaj vziať k vetovi, aby si bola kľudná, že jej naozaj nič nie je. ale podľa toho čo píšeš, to bude asi tak nejak, ako hovorí Kojot. zverko je zvyknuté na veľa iných zverkov a je svojím spôsobom rozmaznané. žeby si si vzala ešte jednu kočičku? z útulku? 😉 Myšinka by mala spoločnosť.

  2. Britské kočce žádná kočka společnost neudělá, pozor na to! Britské kočky si spolu nehrají, semtam mají zájem o lidi, ale nikdy o kočky, ani o Britské :o)

  3. Mod 3: to vážne?! 8 – / to som nevedela. hm, tak Myšinka bude ňákej extra špeciál prípad. lebo podľa toho, čo píše Luc, má záujem o lidi furt 😉

  4. SV, ono to Myšinku časem přejde:o)Nicméně, třeba Šumachr, střídavě s Paštikou, spinkají celé dny v krabici od bot vedle klávesnice vlevo:o)

  5. Mod 5: no to je nádhera! 😉 však ja si taky myslím, že ono to Myšinku časem prejde. Len či Lucienne z toho dovtedy nemicne! 😉

Komentáře nejsou povoleny.