Zloděj

Už jsem dostala na dršku od kdekoho, ale teď jsem naletěla na zeď tak, že jsem vyrazila zuby a šišlám jak bezzubá bába. Jmenovitě se jedná o domácího.

Ukradl mi smlouvu na příští rok. Doznal se mi k tomu dneska po telefonu, když jsem se ho na to zeptala. Ono je něco jiného, když je to podezření a něco jiného, když je to fakt, o který se dá opřít.

Prostě byl u mě a smlouvu, co ležela na stole, ukradl. Sprostě. Takže já mám v ruce akorát starou smlouvu do dubna, tedy do konce dubna. To je tedy termín, kdy se mám vystěhovat.

Je to hajzl. Něco takovýho je pod úrovní věcí, co už pod úrovní jsou. Je to čirá díra do prdele. Mám vztek. Myslela jsem, že mám o měsíc víc.

24 komentářů: „Zloděj“

 1. je to hloupý, ale buď nadruhou stranu ráda, že si najdeš něco jiného a budeš mít od toho pána svatej pokoj.

 2. Tak. Zuzi má pravdu. Preč od neho. (nošak ja som ti to hovorila odvždy, Lucienne, že je to hajzl)

 3. aha, ups. ja sa tie zakázané slová asi nikdy nenaučím. Zuzi má pravdu. a ten pán je…….

 4. Jako jak ukradl? On má klíče? Jako si odemkl, kdyžs nebyla doma?Jinak je prostě potřeba prohlížet každý den inzeráty a okamžitě na ně reagovat, přičemž okamžitě není za 3 dny:o)

 5. Hajzl. No ale divně se choval už předtím. Že vstoupil do bytu bez dohody je svinstvo. Ale že ukradl smlouvu je snad samo o sobě úplně fok, ne? Konec dubna je akorát, do té doby jistě dobré bydlo najdeš. Není jediný důvod setrvávat déle než do konce dubna. A když najdeš do konce března, tím lépe. Hlavně mu nic neplať radši předem, když je taková svině. Na inzeráty se odpovídá totéž ráno, kdy se objeví na webu. Jinak je pozdě.

 6. … je možné odpovědět i na inzerát, který se válí na netu několik týdnů – jenže většinou to značí, že je tam nějaká nevhodná věc, nějaká komplikace, proč ten byt zájemci odmítají.

 7. Jé, jeden můj delší komentář byl před tím kratším zobrazeným; čeká zřejmě na schválení, asi jsem tam napsala něco sprostýho … jo, napsala, na adresu toho pána…

 8. Já se snažím, jenom jsem teď polevila, odešly mi záda od starostí či co. Hýbám se jen sporadicky. Ale budu muset zase začít, Mám opravdu těžké požadavky. Ale tady se mi je podařilo všechny splnit, tak musí existovat něco podobného.

 9. Modono, měla jsi někdy ústřel neboli lumbago? A dokážeš si představit s tímhle chodit stovky metrů k nějakýmu bytu? To totiž chodíš v poloze L. Když si mám dojít nakoupit, je to tři sta metrů a poslední metry brečím bolestí. Tak mi laskavě nevykládej, co cítím a jak se flákám. Až to poleví, budu pokračovat, ale v akutní fázi to prostě nejde.

 10. Každý komentář má nad sebou i čas. Peskuju Tě před naším telefonátem, protože pak jsem si to chtěla vyjasnit osobně.Nemyslím to ve zlém 🙂

 11. Tak jo, tak tedy, záda mi ještě nikdy neustřelily, protože kdyby jo, to bych asi nemohla vstát, a já nepamatuju za posledních nejméně 32 let, že bych mohla nevstat;o)

 12. Sytý hladovému nevěří 🙂 Jsem Modono ráda, že se Ti to nikdy nestalo, je to hodně nepříjemná záležitost. Ale dneska jsem se vzkojotila a začala něco dělat, přeci jenom je mi o chlup líp a s práškama je mi o dva chlupy líp. Jenom kdyby ten byt měl aspoň přípojku na pračku :))))

 13. Mě udivilo slovo vzkojotila. Protože si neumím představit, co by se muselo stát, abych použila jméno svého bývalého manžela v takovém významu. Budu o sobě v té souvislosti dumat…

 14. Liško, to máš tak. Pro mě je to běžné slovo. Na Aukru jsem vedena jako kojotinka a tak dále a tak dále, přece nevymažu veškerý svůj život, zvlášť když si pomáháme navzájem a jsme si oporou, i když nejsme manželé. Jsme velmi dobří přátelé, řekla bych. To o žádném ze svých bývalých říct nemůžu a proto si to teďka s Kojotem tak užívám. Nikdo mě neponižuje, nevyhrožuje mi, nenadává… Ale naopak mi třeba nakoupí, když sama nemůžu, dojde pro léky, zařídí fůru věcí… Postará se o kočku při pobytu v nemocnici. Slovo vzkojotit se je v tomto případě zcela namístě 🙂

 15. fuj, uškrípnuté kríže! to je hodně hnusná vec, to poznám. držím labky, aby ťa to rychle opustilo. (to mne keď sa to stalo, tak som nemohla vyplaziť z postele….)

 16. Lucienne 17: to je wellmi dobre. to väčšina bývalých (neviem prečo) nedokáže…..

 17. No a já jsem ve fázi, kdy si myslím, že je dobře, že většina bývalých tohle nedělá. Protože by to nenapomáhalo ukončení, separaci, pořád by něco mohlo zůstávat a bránit dalším dobrodružstvím. Ale samozřejmě to "něco" zůstává nezřídka i v případě, kdy se ti dva spolu zásadně nikdy nevídají. Anebo nic nebrání ničemu, to je různý. Mně osobně by takové oživování vztahu vadilo, ubíralo by mi kapacitu na jié věci.

Komentáře nejsou povoleny.