Automatická světla v hlavě – AKTUALIZOVÁNO

Tenhle článek pojednává o vizualizaci, ať už ve směru Františka Bardona nebo Jozefa Kariky, kteří oba vydali kurzy pro magické začátečníky. Týká se také těch, kdo experimentují se svým myšlením samostatně a uvnitř hlavy se jim objevují obrazy a třeba ani nevědí, že se tím zabýval někdo předtím.

Kdo se zabývá magií v jakémkoli smyslu objevil, že má v hlavě docela velký prostor pro projekce. Dnes bych chtěla upozornit na nemyšlení. Nemyšlení ve smyslu vyprázdněné mysli, která se najednou zaplní nějakými symboly, barvami, větami, hudbou, zvuky. A to sama od sebe, bez našeho přičinění.

Rozdíl mezi myšlením a nemyšlením je v tom, že v nemyšlení myslí něco jiného a vy tomu jenom tak zlehýnka pomáháte. Úplná vražda těchto nemyšlenek je racionalizování. Respektive přemýšlení, kterou barvu chci teď vidět. To už je znásilňování vyšší reality. Já vlastně nevím, jak to pořádně vysvětlit. Měla jsem světla v hlavě, se kterými jsem nějak nakládala a to tak, že mimo pět smyslů, tudíž mimosmyslově. Ale mně se jednalo o tu nuanci přemýšlení a nepřemýšlení. Prostě máme v sobě generátor myšlenek, takže pořád nějaké myšlenky máme. Raven Argoni mě pobavil tím, že řekl, že většina lidí žádné myšlenky nemá a žije bez nějaké vyšší podstaty /převyprávěno/ a prosto přežijí naprosto bez problémů rok 2012, který má myšlenky posunout na nějakou vyšší mez, což bude na lidi s myšlenkami nápor.

Ale vraťme se k tomu nemyšlení. Ono nemyslet je docela těžká věc, vezmeme-li si to prakticky, ne jako Raven fórem. Pořád se k něčemu vracíme, o něčem přemýšlíme a vyvolat klid je docela těžké. Alespoň já mám takovou zkušenost se svými myšlenkami. Pořád se rojí, pletou, vydržet bez myšlenek třeba i jednu minutu je teda fakt námaha. Což teprve minut deset až třicet podle Bardona.

No a právě v těch minutách, kdy jsem nepřemýšlela, se mi začaly objevovat světla před očima, respektive před očima v hlavě. Jasné, krásné, shluky čistých barev. Převládala zelená, pak jsem pomyslela na červenou, naskočila a pak už nic, to je to zabednění myšlenkami. Ty barvy mohly existovat jenom v bezmyšlenkovité sféře.

Chápu, že mnoho z vás takové zážitky nemá, píšu to pro pár jedinců, co se k tomu už dostalo. Přesto jsem pořád začátečník, když vidím, kolik je toho přede mnou. Takže to berte s humorem, vždyť o nic nejde.

One thought on “Automatická světla v hlavě – AKTUALIZOVÁNO”

Komentáře nejsou povoleny.