Ó Svarogu, pomoz pomoz

Je mi zase strašně špatně, úplně na zvracení. Duševně. To zvracení se projevuje i fyzicky. Mám hrozné sny. Zdálo se mi o velké nenávisti ke dvěma lidem z mého okolí, ani to vědomě tak necítím. Svěřila jsem se té, o níž nesmím psát, a ta to obrátila proti mě, jako vždycky. Také se mi zdálo o bahenní sopce, stříkala vysoko. Šedohnědé bahno přistávalo v okolí malého vrcholku hory, kde je důl na žulu. Zvláštní sny. Je mi hrozně zle.

Také jsem se nedostala ve snu k místu odpočinku, obrátila jsem to na čtvrt cesty z města. Ani ten odpočinek nemám. Je mi z toho špatně.

Pořád vybaluji, ale ještě jsem nenašla kočičí záchod. Kočičku jsem měla mít zpátky v pátek, ale bohužel to nešlo ze strany mé kamarádky, tak jsem tu pořád sama. Krabice se začínají propadat. Nevím, co vybalovat dřív.

Zoufale volám Svaroga. Mám asi depresi.

Probíhá to takto: Volám o pomoc Svaroga – obratem se mi začíná zmrtvovat tělo – vymístím se z těla – pravé tělo je vycpáno vatou, cítím vlákna chumáčků vaty – v astrálním těle je průvan – necítím nic.

Tak pracuje Svarog.

Už se cítím líp – vracím se zpátky do těla.

Bolí mě krvavé šlapky, ale jinak už nic jiného, ani duše.

Konec procesu pomoci.

34 komentářů: „Ó Svarogu, pomoz pomoz“

 1. Luc. nemáš tyhle divoký zlý sny z poslouchání Orlíka? Taky jsem ho kdysi poslouchala, ale to mi bylo 17. Je to taková agresivní, bojovná hudba, a také vyvolává různé emoce.

 2. Už sem se ptala na FB, ale nic, takže, zkoušíš na ty nohy taky třeba nějaké byliny, nebo jen masti a duchy?:o)

 3. Mod.Ono se to takhle nedá říci co na ty nohy dát,, když ty defekty nevidíme. Jinak kromě bylinek a mastí existují hojivé moderní materiály – Inadine, Hyoidine, Atrauman, plátky se stříbrem, Aktisorb,apd. Vše je jednoduché na obvazování a ošetřování. Ale je právě podstatné jak ten defekt vypadá, zda je čistý, nebo jde z něj sekret a je zanícený, povlešklý, nebo jestli je ta spodina suchá apd. A tady navíc to hojení bude horší, kvůli té cukrovce. Ale řádnou péči, by to rozhodně chtělo.

 4. 2Barča:Orlík oslovuje něco dobrého ve mně, takže ne. Mohu je mít z psychoterapie, kam docházím a kde pracujeme s mými bloky. Mohu je mít z rozvodu a změny prostředí stěhováním. Mohu je mít z konfliktů v rodině, kterých mám celkem požehnaně. Mám docela složitý život.2Mod,:Bylinky jsem nezkoušela. Vím, že je to psychosomatické, takže zkouším práci s psychikou a nohama, masti a duchy, jaks řekla. Zatím jsem ještě nepřišla na to, jak to zastavit. Pravděpodobně je to rodinná záležitost. Mám velmi horkou půdu pod nohama.Vyklízela jsem krabice, takže jsem nebyla online. Stěhování – víš, jaký na to mám názor. A dá to hodně práce.

 5. 2Barča2:Vidíš, o tom mi kožařka neřekla. Aktuálně to léčím Framykoinem s Flucinarem dohromady. Mám si na to dát mikrotenový pytlík a zavázat to. Mazat několikrát denně a zvláště po sprše. Obávám se, že na středisku žijí v době kamenné.Jak tohle udělám, udělají se mi pod tím další nové hnisavé puchýře, ale to po všech mastech. Asi jsem ztracený případ.Jak říkám, bude to psychosomatické plus, jak říká Kojot, cukrovka.

 6. Kožní kliniky jak vidím jsou všude na tom stejně. Stále používají ty stejné metody a masti jako před 20 a více lety. Kožní je dobré opravdu na vyrážky, výsevy, ale ne na defekty. Na defekty (chronické rány, bércové vředy, různé kožní léze, proležniny) se používají všude na odděleních právě různé moderní obvazové materiály a nebo pokud se jedná o rozsáhlejší převazy, tak bývají v péči chirurgů. Ale to kožní je patlámo, matlámo a moc to nefunguje, spíše je to více ke škodě, než k užitku. Navíc ti kožaři mají tendence dávat velmi často kortikoidové masti. Spíše se u tebe bude jednat o diabetickou nohu- i ten převaz by měl být v péči diabetologa. Alespoń tak to funguje u nás v nemocnici v diabet.poradně.

 7. Jo co nadělám… Zatím vybaluju, kočička u kamarádky, nohy v lepším háji (už byly v horším stavu). Možná v té nemocnici by to bylo lepší, ale uvidíme. Co tam ležívávala babička, byla to samá dehtová mast, tak doufám, že od toho už ustoupili.

 8. 4. Luc.jo vypadá to dost složitě a problémově, tak jak si to vše popsala. Chce to chytit za správný koneček a pomaličku to zašmodrchané klubíčko rozmotávat. Spíše mě udivuje, co všechno s sebou vlečeš do budoucnosti. Nelze přece jen něco úplně odložit, neřešit a soustředit se jen na to důležité, co je nyní. To znamená dělat to, co je právě nyní potřeba, krok za krokem. Já Tě samozřejmě neznám, nevím o Tvém životě nic, nechci Ti tady něco podsouvat, musíš si tyto věci probrat v sobě sama – co je pro Tebe důležité, čemu se na sobě věnovat, nebo naopak co skončilo a je odžito, co nemá smysl dál řešit a zabývat se tím, plýtvat zbytečně svou energií. A když si to občas takhle člověk v sobě sám probere, uleví se mu, odtíží, něco opustí i odpustí sobě i druhým lidem a pak se líp i spí. 🙂

 9. Dyť jsem jí to už říkala, že pokud v tom výtahu pořád potáhne sebou všechny ty nesmyslné bytosti, tak v něm nebude místo pro bytosti nové!

 10. No, je tady samozřejmě i druhá možnost. Že se tím vším Luc. nechá totálně převálcovat až skutečně skončí na samém dně (psychicky, fyzicky) a tam také na tom dně všechno nechá a pak už nahoru bude plavat jen ona sama lehká. A bude už vědět, pro příště, že takhle už ne. A přijde na to sama, že začne úplně jinak a lehce a že to jde.

 11. No já nevím, bojuju s tou svojí situací s pomocí Svaroga (občas i jiní bohové), který mi pomáhá seč umí a pár lidí, kteří mě občas podrží a občas taky ne. Asi na jediného Svaroga je spoleh, ten mě podrží vždycky. Každopádně díky SV, Barče a Mod. za energii, kterou vkládají do psaní komentářů, to pro mě znamená hodně moc. Zatím se v tom motám a mám dokonce tu odvahu to hodit na blog a vy máte tu odvahu mi podat pomocnou ruku, což je strašně fajn 🙂

 12. My Ti vlastně pomáháme třídit si pouze myšlenky. SV se na to dívá z cudziny, :-)já píšu své osobní zkušenosti a také přirozeně píšu, jak to z Tebe cítím, Mod. ta má patřičné životní zkušenosti a nadhled. Máš to z několika různých pohledů a úhlů. Nic víc, nic méně. To zásadní je na Tobě, s tím Ti nikdo nepomůže – jen Ty sama. Za sebe říkám, že mi nemáš být za co vděčná a děkovat – není totiž za co. Ale třeba Mod. ta skutečně pomáhá – s kočičkou, háčkami na stěnu. Myslím, že spolu máte pěkný přátelský vztah..

 13. Ještě k těm snům. Zdálo se Ti alespoń něco pěkného, nebo klidného tu první noc v novém bytě? Víš jak se to také říká dětem. Do každého rožku si přej nějaké přání a ráno až se probudíš a podíváš se na první roh, to přání se Ti splní. Jako malá, jsem to tak dělávala, když jsem spala někde poprvé. 🙂

 14. Jasně že za svůj život jsem zodpovědná sama. Taky se k němu stavím zodpovědně. První noc se mi nic nezdálo, nebo si spíš nepamatuji nic z těch snů, které se mi určitě zdály. Dala jsem si na to pozor, abych si vzpomněla, ale nic.Moje sny jsou pěkně symbolické, kus z dnešního snu je odrazem toho, jak mi je. Myslím, že to byl spíš čedič než žula.

 15. 🙂 Jo, jaký si to uděláš, takový to bude. Tak alespoń, že se Ti nezdálo něco hrozného, to by sis jistě pamatovala..

 16. Lucienne, jak to tady říkají děvčata, zační znovu a hlavně se něčím začni zabývat, něčím ne tak duchovním, mně na tyhle stavy pomáhá se fyzicky oddělat, ale nemám zkušenosti s cukrovkou a ještě máš ty "nohy". Dobrá rada nad zlato. Být nějak užitečná a zabavit se jinou činností, která tě naplní a třeba udělá radost druhým, skamarádir se s někým novým… Ale neznám tvoje možnosti a chuť něco neobvyklého provést. Není to snadné, ale takhle se pohybuješ v bludném kruhu.

 17. Zatím vykládám krabice a dívám se na detektivky.Dnes jsem byla nakoupit základní potraviny, no bylo to skoro za litr.Ale sůl, cukr (pro návštěvy) atd. člověk nekupuje každý týden. Porozmýšlím nad vašimi radami. V první řadě vybalit, pak kočička, pak práce – hledání. Jinak to neutáhnu. To je holá existence.

 18. Lucienne 12: jééé, vďakujem, to som rada, že tie moje písmenká poskladané niekomu pomáhajú. ale, súhlas s Barčou, nemáš za čo 😉 dnes ráno cestou do práce som na teba myslela (a to je docelas podivem, bo ráno obyvkle moc nemyslím 😉 som nočný tvor a ráno som neveľmi živá 😉

Komentáře nejsou povoleny.