Na tenhle článek jsem si dvakrát kejchla

To jako že to bude pravda. Rozbaluju ve dne v noci, jde mi to pomalu. Jak architekt vytvářím novou budoucnost plnou divokých zátiší hadrů a knih. Mezitím dostatek odpočinku spánkem či bděním u detektivek. A taky těšením na kočičku a na stoleček od Kojota, který bude nejenom oltářem, ale také mantickým duchem prodktnutý pozůstatek po tichu.

No, abychom přešli do dnešní češtiny, budu na něm mít oltář a budu na něm věštit a to povětšinou z tarotů ve spojení s tím kouskem jasnovidnosti a docela velkým duchem intuice, co mám. Na Brněnské sídliště přišla věštkyně :))) No tak jsme se zasmáli a já můžu jít zase rozbalovat „knihy-oblečení“ desátou bednu, co má tohle na sobě napsáno. Pomalu se dostanu k „Aukro – oblečení.“ Opravdu nemůžu říct, že nemám co na sebe. Poslední měsíc jsem skoupila půl aukra, abych měla hezké oblečení do nového místa. Dokonce mám jednu „kurevsky“ provokativní sukni. Je rudá, sametová a má vzadu takový dvaceticentimetrový blejzr, jak u knížat, celé to obšité krajkou. Když nic neseženu tak si můžu jít točit kabelkou.

Bedny utěšeně mizí do kusů kartonu na podlaze. Jsou uražené a proto se chovají tak neskutečně měkce. Pomluvil je za jejich přítomnosti stěhovák, že jsem si měla o bedny říct, když nemám. Že jejich firma je půjčuje za tři stovky. Tím se mé krabice urazily, vypustily vzduch a splaskly místo aby držely jak kolem pravítka.

Poslouchám Hoboes, metal se mi už nějak omrzel, ten jsem poslouchala pořád. Ale mám slíbený Pet Shop Boys od kamaráda Henry Psance. Tak zas bude co poslouchat.

Tak já jdu zas pokračovat.

Kdo maká, ať zvedne ruku!

6 komentářů: „Na tenhle článek jsem si dvakrát kejchla“

  1. sim hlásim, že som makala doteraz a teraz hryziem kukuricu 😉 Henryho pozdravuj a že ňuf psíkovitý posielam 😉 ty počúvaš metal?! 8 – ) 8 – ) 8 – )

  2. Neposlouchala jsem, ale jaksi to přišlo souběžně s Kojotem, protože Kojot metal poslouchal. Kojot poslouchá všechny druhy metalu, já nejradši symphonic metal (Nightwish, Therion, Moonspell apod.) . Vlastně je to metalová opera. Všechny tyhle kapely mají sbory zpěvaček a zpěváků, kteří jim to dokreslují, koncertují třeba i s koncertními tělesy. Najdeš houfně na uloz.to.

Komentáře nejsou povoleny.