Minitiger je zpět!

Včera večer jsem znovu uvítala Myšinku ve svém obydlí. Byla u kamarádky v době největšího ruchu po necelé tři týdny, aby ji nezavalily bedny, nespadla do pytle a další katastrofické scénáře. Šla ke kamarádce, se kterou si vytvořila cenné citové pouto a navíc – nemusela si vydobývat místo ve skupině tří koček a jednoho psa, jako by to měla u Kojota.

Každopádně vyrostla, začínáme znovu navazovat citová pouta a i když jsem ji zahrnula novými dárky včetně kukaně, postel očekávaně zaujala první místo. Peřiny jsou holt peřiny.

Chudák dracéna slouží jako hračka ke kývání, pokusila se také shodit pyramidu na stěně, sežrat mi oběd, prostě co mohla obrátit vzhůru nohama, to obrátila. Kromě síťových dveří, o nichž netuší, že jsou na vchodu na balkon jenom položené. Nepokusila se je srazit, jenom skrz ně koukala.

Kamarádka dneska lehla s horečkami, takže to předání bylo načasované tip top.

Volala jsem dneska domácímu, že jestli chce zachránit dracénu, tak ať si ji odnese. On řekl, že to necháme osudu. Tak to necháme osudu.

Má také nový červenobílý záchod s boudičkou. A teď zrovna… že by…

No, musím už jít, povinnosti volají.

3 komentáře: „Minitiger je zpět!“

  1. ahoj minitiger! 😉 pekne sa staraj o Lucienne 😉 hneď som sa hnala na portál cats.sk a prezrela zoznam mačkotoxických rastlín. dracéna tam tuším nie je. takfajn. môžeš obrýzať 😉

Komentáře nejsou povoleny.