Jak Myšinka spadla do kýblu

Takové všetečné kotě aby člověk pohledal. Jak zaklízím drobnosti, mám v prostoru kýbl se saponátovou vodou a drobnosti omývám, aby byly čisté. Ale kotě má svou dracénu, kterou musí voblejzat i kdyby čert na koze jezdil. Je čím dál odvážnější. Leze až nahoru, dracéna má metr. Dracéna kotě neunese, vykořeňuje z květináče, kotě jede jak na skejtu a ano! Přímo do kýble s vodou.

Ještě dvě hodiny schne… A nadává jak opilec ve čtvrté cenové.

Příště si určitě nedá pozor. Čekají mne ještě nevšední zážitky.

15 komentářů: „Jak Myšinka spadla do kýblu“

 1. no nazdar! tak bacha na ni! je to priťahovač nevšedných zážitkov! koho mi to len pripomína? 😉 omyla si ju vodou?

 2. Zalezla a nebyla k nalezení. Prostě uschla, saponátu byla ve vodě troška, takže se nebojm otravy. Jinak vypadá zdravě a už suše.

 3. asi by sa jej hodilo také lezadlo, skrabadlo. dá sa vyrobiť napr. zo starého stojatého vešiaka, nejakého odolného konára, a pod. len to treba nejako upevniť k podlahe a k stene 😉

 4. Škrabadlo má. Není sice moc vysoké, ale je to velké S nebo taky 2 hranatá, takže si do něj i moc ráda lehá. Kňourání už jí přešlo, i když si ráda povídá sama pro sebe nebo se mnou, ale je to povídání, ne kňourání.

 5. zvířátenko povídací, to je hezké 😉 aha, takže škrabadlo sice má, ale aj tak je najlepšie škrábat sa zrovna na chudinu dracénu 😉

 6. Tak jsem si tu scénku s dracenou představila. Málem jsem smíchy spadla ze židle:-))

 7. Tři týdny, to je dlouhá doba. To se Ti muselo po tygřičce malý stýskat….

 8. na dracenu bacha – pokud po ni skejtuje, tak je to v pohode, ale na ozirani je jedovatamate doma jeste potkany (jestli jsem to spravne pochopila z odkazu)? a jak to jde s kocicakem skloubit?:)

 9. 2Barča:Věř mi, že bylo smutno. Ale radši bezpečí kotěte než vlastní pohodlnost. Krabice jsou zrádný.2Psice:Kojot – můj ex – má doma tři kočky a potkany. Jsou ve výšce, někteří komunikují pouze skrz klec, protože jsou kousaví. Proč – to nevíme. Já doma potkany nemám, protože britky jsou na potkany hrozný. Můj minulý kocourek Kulíšek potkany doslova dávil, když na ně natrefil třeba na stole nebo v posteli – dokonalý myšidav. Musela jsem své potkany dát Kojotovi, protože jeho kočky po potkanech tak nejdou. Takže bohužel nemohu mít potkany zároveň s kočkou. Ale už jsem si zvykla. Vzpomínám…

 10. My máme v práci jednu kočku a mnoho dracén a kočka ani neskejtuje ani je neožírá. Maximálně použije hlínu v květináči jako záchod.

 11. Tak to máte hodnou kočku. Já už sem to s dracénou vzdala a v rámci zachování jejího života jsem ji přesadila a byla ve velkém kořenáči přemístěna na chodbu k obdobným květinám ke světlu. Jo a zalila jsem ji. Takže je teď byt téměř bez vegetace, zato s kotětem :), co je vegetoničivé. No nic, jdu se konečně dokopat k tomu snu.

Komentáře nejsou povoleny.