Myšinka má 2,30kg

Ano, ano. Myšinka roste jako z vody. Denně sní dvě až tři kapsičky, do toho ještě granule. Když přijdu ke Kojotovi, jsou tam tři obříci, velcí skoro jako Kulíšek a jsou to holky. Kojot říká, že mají tak čtyři kila, ale já myslím, že mají víc. Jsou to dokonalí obři. No kočka, co má víc než půl metru na dýlku a patnáct cáků na šířku není malá. A takový vobludy se tam honí tři. Chápu kupování půlkilových konzerv. Půlkilová konzerva je jen takový mls pro tři obrkočky. No a Myšinka za chvilku dospěje taky. Dětství uteče jako voda. Je jí pět měsíců.

Když Márinku Kojot zavolá, tak mu s rozběhem skočí do náruče. No divim se při jeho váze, že ho neporazí. To bude asi tím, že se opírá o stolek na nádobí, jinak si to nedokážu vysvětlit. Já teda když zavolám na Myšinku, tak ta si sedne, mňoukne a pak se dlouho rozmýšlí, jestli teda přijít nebo ne. Občas i vilně přijde. Ladně se vlní v bocích a do toho mňouká. Pak si přede mě sedne a čeká. Jak už jsem říkala, kouká takovým tím zvláštním pohledem: „tak co teda teďka budeš dělat?“.

Teď leží na kožešině, to právě prozkoumala díru mezi dveřmi na balkoně a zjistila, že opravdu neprojde, ani když si dá hlavu na šikmo. Dveře jsou pevný.

To bude sranda, až vyroste. Třeba jí taky tak vytrénuju, jako Kojot tu svojí Márinku.

5 komentářů: „Myšinka má 2,30kg“

  1. a myšinka je britka? Moje bývalá spolubydlící měla vymazlenýho britskýho kocoura, co měl ale pár nepříjemných zvyků jako rozvalit si svou chlupatou a hlavně těžkotonážní kocouří zadnici lidem na obličej, když jsme spali:) Byl taky obří! A chytrej.

  2. nno, nerada to priznávam, ale Kojot je chlap. no nazdar, to sa mi zase raz zadarilo preveliké moudro 😉 tým som chcela povedať, že nerada to priznávam, ale muži všeobecne majú u zvierat väčší rešpekt. a 4 kg je nejaká extra veľká mačka? naša má 5 😉

  3. Já nevím, kolik ty jeho vobludy váží, ale je to hodně. Jednou, až budu hodně zvědavá, si vezmu váhu a zvážím je. Ale znáš to, tahat se přes celý Brno s váhou… To bych musela být extra zvědavá.

  4. 2psice:Ano, měla by to být britská modrá, ale je bez papírů, šmrnclá asi varietou Whiskas (pruhovaný ocásek). Kojot říká, že bude asi drobnější (škoda). Měla jsem čistokrevného britského čokoládového kocourka Kulíška a to byl pane kus kočky. Bohužel umřel na vrozenou vadu srdce než se dožil jednoho roku. Bývala bych si vybrala kocourka, ale už měli jenom kočičky, tak se celou dobu smiřuju s tím, že to je kočička a že je modrá a že je úplně jiná než Kulíšek. Ale o tom tady vlastně všude píšu a kdekdo mi radí jak na to. Každopádně mi Myšinka zůstane a já se do ní postupně zamiluju (už si zvykla, že mě nemůže vzbudit čumákováním do obličeje). Je to jenom otázka času. Nic víc. Ale Kulíšek byl Kulíšek.

  5. obyčejné kočky váží přes 6 kilo, mám doma jednu takovou kastrovanou co je doma i na zahradě, mozžnáb má již 6,5 protože se každým rokem zvětšuje nikoliv tloustne. obyčejná domácí kořka mourka to je.ráno sní kapsičku Whiskas a večer taky. Protože furt škemrá o jídlo takji dávám i pár Whiskasových polštářků ale skutečně jen pár. A na pití mléko tatru z plechovky ředenou dil mléka a dva díly vody. to je vše. Je ji téměř deset a nikdy nebyla nemocná a je ve skvělé kondici. ani tlustá a ani hubená. ale víc než 2 kapsičky denně nedostane.

Komentáře nejsou povoleny.