Myšinčiny hračky

Myšinka má spoustu hraček. Na některé padá prach, jako například na vigvam, některé se netrhnou, jako třeba tampony. Tampony jsou opravdu TOP hračkou. Každý den je sbírám a házím do plechové krabičky v koupelně a další den znovu. Mám pocit, že kdybych je zazdila, Myšinka stavbu přes noc rozebere a tampony opět roznese do celého bytu. A pak ty trapasy. Chodí sem pošťačka a pochopitelně jako na potvoru je pod hlavními dveřmi zapáčen tampon. Odkud se bere tampon pod mými hlavními dveřmi? Pochopitelně Myšinka. Nemohla ho dostat ven, tak ho aspoň pořádně zatlačila dovnitř.

Když ji pozoruji, jak valí tampon místností, pak na něj dupe a okusuje ho, je to mnohem lepší hračka než chrasticí myšička, protože chrasticí myšička tak dobře neválí sudy. Je to prostě zakuklená aerodynamika.

Občas se pohoní s míčkem, ale nejradši spí. Prospí většinu dne. No, je to ještě koťátko. Mám tu kožešinu a na té se jí spí nejlíp. Pozorovat Myšinku jak se válí a protahuje na kožešině je pro silné povahy. Má definitivně pornogeny. Nebo jsme my ženský všechny stejný…

7 komentářů: „Myšinčiny hračky“

  1. Odkaz pre Modonu:nedá sa mi vôbec nič k tebe napísať. držím palce, aby si si našla miesto na nete, kde by si mohla písať. daj mi prosím vedieť na mail, kde to je/bude. ďakujem.

  2. @SV: Ať už to bude kdekoli, bude to na adrese lucienne.cz, stejně tak můj blog, ať už bude kdekoli, bude stále kojot.name

  3. Tampony, přesně! Dětské hračky zapadané prachem a zaházené v nicotě za skříní, ale tampony vyházené z krabičky každé ráno, poledne, večer – některé s vyndaným provázkem, jiné jen s okousanou špičkou. Něco mají ty děti a zvířata společného…

  4. novou adresu si píšu do rss…super, že už to máš vyřešené, já stále netuším, kam s psicí (a psice.cz je už registrovaná a handlovat se mi o ní jak na koňským trhu nechce)

  5. 2psice:Jóóó :)))) Spřízněná duše s podobnou zkušeností. Je to tak trapný až je to srandovní. Chlapi nás musejí brát rovnocenné i s menstruací. Tak tak. Já už stříhám metr, už jenom deset patnáct let a mám to za sebou. Nebo ještě dříve. Už teď mi díky máminé rakovině navrhl gynekolog až nebudu chtít mít děti hysterektomii. A pak budu mít klid. Koho furt baví prát postel. Vyhazovat spodní prádlo. No a kupovat tampony.

Komentáře nejsou povoleny.