Alergická reakce na Avon Anew Platinum

Včera jsem si prožila malé kosmetické peklo, když jsem vyzkoušela vzorek Avon Anew Platinum denní krém. Celá jsem se osypala do ruda. Ze začátku jsem si říkala, co mě to tak pálí? Že bych špatně smyla odličovadlo? Okamžitě jsem šla zakročit do koupelny a umýt si obličej. V zrcadle jsem si všimla, že jsem komplet rudá na ploše zasažené krémem. Takže dithiaden, všechno dvakrát smýt a použít osvědčený krém, co zklidňuje. No bolestí jsem nemohla spát, takže ještě něco na bolest a pak prášek na spaní.

Dokonalý večer, dokonalé peklo. Varuju před tímhle krémem. Na zadní straně je malým písmem napsáno, že obsahuje látku oxybenzon, která může obarvit některé tkaniny. No netušila jsem, že si na sebe dávám barvu na tkaniny ve značkovém krému pro denní (!) použití. To stejně dobře můžu čistit pleť Savem univerzal!

6 komentářů: „Alergická reakce na Avon Anew Platinum“

  1. Já jsem si takhle od Avonu jednou koupila práškové oční stíny. Jsem myslela, že oslepnu. Nateklá, rudá, bolavá víčka – taky to bylo moc pěkný. Od té doby od Avonu nepoužívám vůbec nic.

  2. No to musela být hrůza! Chuderko. Oči jsou horší než ksicht. Také jsem neměla strach, že by mně to do budoucna nějak zasáhlo. Ale u očí člověk nikdy neví, takžes asi musela mít strach…

  3. Teď mi to sežralo dva komentáře. Byl o tom, že oči jsou velmi citlivé a mohla ses bát o trvalé následky.

  4. Teď mi to sežralo 3 komentáře. Byly o tom, že oči jsou velmi citlivé a mohla ses bát o trvalé následky.

  5. hm, tak to je blbé. ja používam Avon bez problémov (a to mám taky citlivú pleť a alergie na kadečo možné aj nemožné)

Komentáře nejsou povoleny.