To byl zas nápad

Myslím, myslím, hlavou. Až jsem přišla na to, že svou meditační jelení kůži, tak vychvalovanou v knize o tantře a čakrách, položím na zem k běžnému užití. Přes den na ní chrápe Myšinka, kůže je oblíbená až všeobecně. Můj pohled teď první míří ke kůži a když tam nenajdu Myšinku, je asi v posteli nebo v předsíni.

Před položením kůže jsem luxovala každý den, po položení kůže musím luxovat každý den, protože jsou všude jelení chlupy. Zlatá Eliška vlčačka! Ta aspoň tvoří chlupaté koule všude. Já mám všude chlupy tvrdý jak afghánistánský fousy a dostanou se všude. Jojo, už to není jen tak lážoplážo vytření. Tady musím objet všechno, i kdybych to musela dělat ručně. Netušíte, jaký bordel udělají jelení chlupy. Mají snad nožičky.

Asi kůži sbalím a bude někde, kde neudělá žádný bordel a vytáhnu ho jenom ke kontemplaci. A opravdu souhlasím s vychvalováním takové jelení kůže. Úplně jinak můžete pracovat se svojí energií, bohatě se od kožešiny odráží. Je to velký rozdíl od sezení na zemi či na podlaze.

Ale já vím… Profík by měl umět kontemplovat všude, i při stoji na hlavě. Ale občas nějaká ta pomůcka není k zahození. Btw. na kůži jsem čekala dva roky na Aukru a nakonec jsem ji koupila jen za 204,-Kč. Ale chlupů je z ní minimálně 204 denně 🙂

Jedna technická:

Jinak kdo budete komentovat na mém blogu, nic se pravděpodobně nezobrazí, ale já Váš komentář uvidím v editaci v administraci. Pokud chcete odpověď, napište mi tam nejlépe mail, já odpovím. Prostě mi nejde komentovat. Aspoň, že můžu vložit příspěvek.

3 komentáře: „To byl zas nápad“

  1. ….úplne najlepšie sú biele mačíčkovské chlpy 😉 jemné hodvábne, obzvlášť skvelá vec pre človeka chodiaceho prevažne v čiernom 😉 ale zase ma na prvý pohľad spoznajú iní zverkomilní dvojlabkovci ;-!

  2. ….síce neviem, čo je to kontemplace, ale mne sa dobre rozmýšľa na mojich rozmýšľacích skalách. no ale uznávam, že taká jelenia koža sa do bytu zmestí lepšie 😉

  3. Jé, SV, Ty taky chodíš převážně v černém? Tak to jsme dvě 🙂 Ale ty bílý chlupy, tos mě dostala. Já co mi teď pere Kojot, tak se zase setkávám s chlupama Elišky vlčačky, s chlupama třech koček a je to děsný! Myšinka tak nechlupatí 🙂

Komentáře nejsou povoleny.