Dvojí očkování

Protože mi pořád něco je, čekaly jsme s doktorkou čtyři roky na to, aby mi mohla píchnout tetanus. Shodou okolností jsem šla na očkování i s Myšinkou. Ta je živé stříbro. Zatímco já u doktorky držím a nefackuju jí rukama, když mi chce sestra píchnout injekci, Myšinka ovládá kočičí karate, jak by řekl Kojot, protože doma se mu kočky kočičím karate perou. Myšinka tedy urputně bránila svojí sedinku kočičím karate a obě jsme se divily, že má zatažené drápky a jenom mává packami. Nakonec se mi podařilo ji upoutat do náručí a ona dostala pigáro.

Doma byla hodná, vypadala, že jí nic nebolí a moc jsme se mazlily. Já odpadla netradičně už v pět odpoledne a spala až do rána. Nechápu, kde beru tu úpěnlivou únavu. Myšinka spala vedle mojí ruky a bylo to děsně romantické. Jenom ještě dodám, že tetanus je hrozný svinstvo, protože se mi udělala třícentimetrová koule uvnitř ramene a týden trvalo, než jsem zase mohla spát na boku na ruce. Děsně to bolelo. Doufám, že Myšinku to nebolí. Za tři až čtyři týdny máme totiž jít na přeočkování…

5 komentářů: „Dvojí očkování“

  1. na rameno fufú, jojo, tetanus bolí. máš hodnou a tolerantnou kočičku.to náš minitiger, keď sa jej niečo nepáči, tak má drápy aj na chvoste.

  2. "Nechápu, kde beru tu úpěnlivou únavu." nechápej, poriadne spi 😉 ale možno priveľa všetko riešiš, priveľa bojuješ.

  3. na roku protitetanovky až tak nezáleží, jdeš v desetiletí kdy máš čas nebo tvoje karma není proti.kočky to logicky snáší líp, protože takové hlouposti neřeší.ehm – to má i přeočkování? to mají doktoři výnosnou fabriku.

  4. na tu tetanku je taky docela dobrý nechat si udělat rozbor krve předem – pokud máš dostatek protilátek, tak je zbytečný to svinstvo do sebe nechat prát. Mě bylo nejhůř po očkování na žloutenku, ta tetanovka "jen" bolela jak prase.

  5. Ajo, na tetanovku jsem měla jít před 4 lety. Oni ji už nedávají do zadku? Aha. Jeden kardiolog mi říkal, ať si ji dávat vůbec nenechám, že je to zbytečný. prej jestli se hrabu v hlíně, se ptal. Hrabu se občas, ale často se o kdeco špinavého poškrábu. Tak nevím, kdy tam zajdu… možná je čas?

Komentáře nejsou povoleny.