To byl teda den

Měla jsem problematické dopoledne, odpoledne a pak jsem přišla domů, sedla si a křup, mé mohutné otáčecí křeslo se zlomilo. O to horší jsem měla pocit při pádu na zadek, že se kolem motala Myšinka. Byl to jeden z těch životních okamžiků, kdy se vám zpomalí čas a všechno vnímáte neskutečně dlouho. Prostě jsem padala a říkala si, že teď to mňoukne a mám po kočce… Naštěstí kočka vytušila včas, díkybohu, že se něco děje a ve zlomku sekundy z pod křesla zmizla. Jednoduše křeslu upadla noha.

Možná si říkáte, že jsem to mohla tušit, když jsem v poslední dny padala na zadel téměř denně – křeslo se smyklo a už jsem byla na zemi, ale já to vůbec nečekala. Když jsem vezla židli po domě a pak schwarzeneggerovsky házela do kontejneru před domem, připadala jsem si tak nějak zlomeně. Zrovna mě odmítli u asi třetí práce a být zlomená v empatii s židlí… To se hodí.

Taky jsem ten den potkala bývalého, takže bydlíme na stejném kusu sídliště, to mám radost. První emoce, kterou jsem měla, když jsem ho viděla, jak spěchá v dešti, bylo strašlivé nasrání. Do dneška jsem mu neodpustila to, že mě nechal se zánětem středního ucha jet v noci na druhý konec Prahy několika spoji místo toho, aby mi pomohl autem. Strašně se tomu do telefonu řehtali s kamarády a domlouvali se jestli mě teda odveze nebo ne. To mu neodpustím nikdy v životě. Tím to u mě naprosto prohrál a proto jsem byla nasraná, když jsem ho uviděla. Kristova noho, já bych mu tak dala na dršku, kdyby mě oslovil, to by se asi divil. No a tak jsem pak došla domů, rupla pode mnou židle a tím byl den dokonán. Amen.

Dneska na mě zazvonil nějaký levák, prý Česká energetika a že jde ohledně slev. Já jsem zblble řekla, že nejsem majitel bytu a tím jsem z toho vybruslila a až za několik minut mi došlo, že to je přesně ta finta o které se píše na internetu – jde o změnu dodavatele elektřiny a jaká je to levárna. Jenomže mě zrovna vzbudil – poslední dny je mi hodně špatně, tak jsem brzo vstala a šla na krev, aby mě kdyžtak vzali co nejdřív do nemocnice. Jojo, neni to jednoduchý.

2 komentáře: „To byl teda den“

  1. Probudíš se a začneš znova s větším elánem. Ukaž všem, že na ten zatracenej život MÁŚ!!!!! Odvahu!

  2. Probudíš se a začneš znova s větším elánem. Ukaž všem, že na ten zatracenej život MÁŚ!!!!! Odvahu!

Komentáře nejsou povoleny.