Nemůžu vložit komentář

Nemůžu vložit komentář, takže to udělám článkem.

Děkuji všem, kteří se probourali systémem a podařilo se jim ten komentář dát.

Všichni jste měli zajímavé komentáře, které mě velmi obohatily cennými radami, jejichž realizace nebude jednoduchá, ale uvidím, jak se mi bude dařit. Obzvlášť si vážím komentáře ledního brtníka, to už asi nefungovala většina blogů na bloguje, že se sem přišel podepsat.:)

Mám teď nějaké zdravotní komplikace, takže nejsem v blogování moc aktivní, ale určitě se to časem zlepší.

6 komentářů: „Nemůžu vložit komentář“

  1. no fíha, mne sa komentár vložil bez problémov. spieva sa v jednej piesni, že i takové dny jsou…a že pár přátel stačí mít….tak hore hlavu a labku! 😉

  2. Luc. přeji ´vše dobré a hlavně ať jsi zdravotně v pořádku. Luc. Ty se nikam z bloguje.cz nechystáš jako všichni ostatní.

  3. Aha. Já právě myslela, že když Ti to tak na blogu blbne, nešlo Ti vkládat komentáře – no prostě mi přišlo, že jsi z toho bezradná a tak to na mě působilo opuštěně. Tak to je fajn, že budeš moci psát na svém blogu dál. Bez psaní by to asi nešlo, viď 🙂 Je to pro Tebe takové tvoření, zároveń relaxace a medicína v jednom.

  4. Je to tak. Poslední měsíce mám blog spíš jako terapeutickou práci. Ale jinak se pořád věnuju svým životním koníčkům, jako je magie a práce s myšlenkami a tělem. Jenom o tom míň píšu. Ale až se z těchhle sraček dostanu, budu zase psát jinak..O Myšince, o magii, teď nemám na úvahy moc životního prostoru.

Komentáře nejsou povoleny.