Myšinka loví mé břicho

Ne, nebojte se, to vám neudělám, abych tu vyfotila Myšinku na svým břiše 🙂 Tohle je takový testovací příspěvek. Každopádně k věci. Tuhle jsem ráno vstávala v půl šestý a Myšinka mě šla vzbudit tím, že mi do kníkání budíku skočila na obličej a rajtovala po něm. Holt jsem se musela vzbudit.

Další její oblíbenou kratochvílí je skákání po všech mých končetinách tak, aby skončila na břiše, na něž si sedne a předními tlapkami zatíná drápky. Každý zatnutý drápek bolí jak jedna inzulinka, takže jich mám třeba padesátkrát deset najednou, což už stojí za zvážení, zda kočku nesundat, i když si ona dělá dobře. Kočka prostě když je spokojená, tak zatíná drápky… Co nadělám.

Taky se naučila jít vstříc mouchám a leze po síti chatrně upevněné ve dveřích. Respektive jsou tam na čestný slovo a jakmile Myšinka zjistí princip, tj. drží o malý výstupek vlevo a o přizavřené dveře vpravo a dojde jí, že když otevře dveře, tak ty síťové dveře vypadnou a budu muset vymyslet další fígl.

No s obrázkama mi bude muset někdo pomoci, jsem naprosto ztracená. Něco tak důležitýho a oni k tomu nedají základní ikonku. A tu složitou cestu jsem nepochopila, takže nejenom, že mi zde chybí všechny obrázky, ale ani nový jsem nedám… Zatracený bloguje.

3 komentáře: „Myšinka loví mé břicho“

  1. hehe, to poznám, Murizwer taky wellmi rád leží na mojom bruchu. tak po večeri napr. je to moc fayn 😉 a ovieva ma chvostom 😉
    ale po hlave by si si skákať nemala nechať 😉

Komentáře nejsou povoleny.