Když mě někdo rozpláče

Když mě někdo rozpláče smíchy, tak stojí o tom napsat. Nejenom, že jsem prošla poctivě všech asi dvacet videí s Gangnam tanci, které jsou uvedené v Reflexu (http://www.reflex.cz/clanek/lajk/48255/gangnam-silenstvi-pokracuje-je-na-case-abyste-se-tenhle-styl-naucili-taky.html), ale na témže(!) odporném, AŽ čtvrtém místě, se nachází soubor zřejmě všech šestnácti viral videí od dvojice Viral brothers, o kterých jsem až do dneška neslyšela. Tak možná o nich víte všichni kromě mě (sledovanost 1.500.000 prokliků), ale mě tedy příjemně překvapili, hoši jedni.

Stačí kliknout na video a je jich tam šestnáct naskládaných po sobě. Nejenom, že se mi rozmazal make-up (čert to vem), ale asi tříhodinovým pláčem smíchy se mi naprosto změnila barva aury na žlutooranžovou a vyrazila zpoza kostrče kundalini jak divá.

Musím se v životě taky víc bavit, bylo to sakra příjemné. Kočka už nevěděla, kam si sednout, aby zaujala, tak zaujala polohu nad mou hlavou na mém novém křesle, které je až nad hlavu a nahoře má pro kočku příjemnou opěrku jako polštářek.

Křeslo darovali zároveň s roztomilým hnědým butonkem sousedi z odnaproti Alberta v čase odpoledním, kdy jsem zrovna spěchala nakoupit a viděla tu radost po cestě. Prostě se zabydluji, pohoda. Jak  vidíte, fandí mi celé sídliště, které mi křeslo i s butonkem nechalo zcela zdarma od cesty.

Ve videích nezapomenutelné hlášky a jakože vtipy zapomínám, tady ty videa jsem si užila nejméně pětkrát i s reklamními „jak se točilo“ videy. Akorát teda ta erotika byla hodně, hodně slabá, tak na to ani neklikejte, protože za prvé musíte na jinou stránku a pak musíte kliknout asi tisíckrát, než se dostanete přes lehce erotický krátký instruktážní film na video samo a pak ještě to zklamání, to nestojí za ten čas. Ostatní videa super, nemají chybu. O některých věcech jsem vůbec netušila, že existují.

Ale nebudu vás připravovat o překvapení, jděte na to a hezký trip.