Hledám ty moudré a osvícené neb já jsem stále ještě nicotné nic potácející se a jíce vláčeno uprostřed blizzardu aneb Jáma a Kyvadlo

Kdo ví, že po velkém čištění citovém přichází čištění emoční a pak skutků vin a pak vlna odpuštění, prosí-li člověk, toho moje slova nepřekvapí.

Poslední noc jsem nespala ani po prášku a ráno je hektické. Jak to jenom udělat mít místo na napsání článku a zároveň být v půl deváté u knihovny.

Tohle přesně načal ten sen, který jsem zasněnému a netečnému Kojotovi chtěla ráno před pár dny vyprávět. Byl to sen o žralokovi. Sen se mi sem na rychlou reflexi nevejde, ale napíšu ho. Je důležitý.

Oči se mi obrací opuchlé zezadu dopředu, ale vím, že tohle přejde. A vím, že některé důležité spoje, vazby a situace musí zmizet, jinak zmizím do nicoty. Oprostit se od věcí, aby měl člověk prostor na věci příští.

Přepólování Zeměkoule. Vlastntě to nebude bolet, až tak nekrózní vazby jsou, ale pak přestane fungovat spousta přístrojů a bude trvat mnoho let, než se vše uklidní… To zní tak apokalypticky.

Nemaluj čerta na zeď, peklem se ti odmění.