Snímek jak z porna horší kvality

Protože jsem už několik dní za sebou vstávala víc než brzo, na chvilku jsem si, zmrzlá, v poledne lehla. Přikryla se dvěma peřinami. V tom cítím, jak se mi vzadu zvedají peřiny a dovnitř do toho pomyslného čtverce, co se vytvoří, když ležíte na boku do klubíčka stočení, se vnořila kočka. Lehla si taktéž do klubíčka, ale v protisměru.

Já se popadala za hlavu smíchy:“Kde na to ta kočka bere talent?“ Chlupaté klubíčko začalo pod peřinou silně oddychovat, cítila jsem každý vdech i výdech, občas Myšinka zastřihala u kotníků oušky. (Ne, neškrábala jsem jí chlupama na lýtkách…:)

Potom začala rotovat a natáhla se podél mých lýtek na záda, packami nahoru. To už jsem si říkala, že z toho má fakt požitek. Sama, v temnotě pod peřinou, jenom v jejím prostoru, dělá si co chce, hlavně když se nehejbu a dělám, že spim. Při usilovném vnímání rotujícího těla kočky se fakt usnout nedalo.

Nakonec se Myška sama probudila, vyklouzla z pod peřin na taburet a tam čekala, až se rozhodnu, že vstanu. Ona mě má stejně celou přečtenou :)))