Potkala jsem někoho překrásného

Byla hluboká noc, možná už bylo spíš k ránu. Mám zatažené žaluzie, takže tu mám šero i ve dne, natož v noci. Byla jsem sama, jako vždycky. Ležela jsem v posteli, až jsem se probudila. Koukám před sebe, ležela jsem na boku, a tam… překrásná žena. Od hlavy do pasu, zhruba.

Večer předtím, než jsem usnula, jsem debatovala asi hodinu a půl s jedním mužem, který si  vyžádal pomoc emailem. Ta pomoc se týkala právě vizí bytostí, které vidí a neví, co s nimi. Tak jsem ho trochu nasměrovala, ale bude potřebovat ještě hodně informací, aby si věděl rady v tom, co ho může potkat a co vlastně dělat. Myslím, že žena přišla, protože jsem mu ty rady dala a opravdu se snažila předat své know-how dál.

Žena ve vzduchu zlatě svítila, což s tou černou v místnosti krásně ladilo dohromady. Krásně se na mě smála. Byla úchvatná. Vypadala, jako kdyby byla složená z kódu nebo zlatých kuliček, které prosvěcovala tma. Můžete si představit Matrix, akorát ve zlatočerné. Měla krásné šaty, byla opravdu okouzlující. Už dlouho jsem někoho tak příjemného a vzhledově úchvatného nepotkala.

Doufám, že se s ní potkám častěji…