Vyměkla jsem

Tak jsem vyměkla a dala na Kojotovo doporučení. Ponožky do sandálů, to je dílo. Fuj. Ale pod sukni mi pěkně foukalo na nahé nohy, tedy, sukně byla pod kotníky, takže jsem se příliš neprohřešila proti magickému výcviku v mrznutí. Navíc jsem pomohla invalidovi v obchodě – podala jsem mu košík a moc hezky se na mě smál. No třeba jsem měla od rtěnky červený zuby, kdo ví:)

Mám tu špatný příjem FM rádií, takže experiment s rádiem Kiss Hády mi ne zcela vychází. Projekt je unikátní v tom, že tuc tuc hudba pracuje s mozkem v rytmu šamanských rytmů, čímž se dostáváte, nebo alespoň já se dostávám, do mírně změněného stavu vědomí, čímž si děláte dobře. Teď jsem pár dnů neposlouchala a jak do mě vjel život, když jsem si ho na telefonu pustila. Vyloženě antidepresivní hudba. Kočka, pes a rádio Kiss Hády. Hahaha. Jsem před depresí ochráněna. Fuj, že se tak rouhám.

 Kojot se mi smál, že mu vždycky utekla rýže a proto má tak zadělaný sporák – po vaření pro Elišku. Smál se oprávněně. I mně to tady smrdí spáleninou. Várka rýže s kuřecími hřbety zasyčela a bylo to. Včera jsem vyleštila sporák. Jojo. Jemu by se to teďka smálo.

Už mě bolí hlava, půjdu si lehnout. Tak všem dobrou nedělní noc.

4 komentáře: „Vyměkla jsem“

    1. Jak poznáš z dnešního příspěvku včera večer napsaného, v takovém sněhu se to nevyplatí. Eliška chodí na záchod zásadně do hlubokého sněhu, takže to trápení s roztaveným sněhem se fakt nevyplatí. Ale jak bude po sněhu, tak jdu zase do sandálů, pokud tedy nebude mínus jedno a pršet. Musí být sucho a klidně mrazu kolik chce. Fršťouch?

    2. Taky všude říkají:“Buďte sami sebou a řiďte se svými pocity.“ Já jsem v sobě objevila rozkoš mrznutí všem navzdory. A letos mi bylo pětatřicet, takže jsem dospěla k názoru, že teď už mi každý může políbit záda. Nejsem už ani příliš mladá, abych nevěděla, co dělám. jsem svéprávná a můžu chodit i volit. Takže mám názory kolemjdoucích na háku. A jak je mi dobře…

  1. ale samozrejme, že tvoje labky sú tvoje a môžeš mrznúť koľko chceš aj ako chceš 😉 tomu samozrejme fršťouch chápendo každý, komu to aspoň trochu myslí 😉

    takže ak sucho, tvoje labky ok. aj ostatné telesné súčiastky poslúchajú? 😉

Komentáře nejsou povoleny.