Tak schválně jak dlouho vydrží? Podkopla jsem padající šestisetmililitrovej hrnek…

Vydržel jeden den. Teďka jsem do něj lila horkou vodu a u toho větrala a nějak ten teplotní rozdíl nevydýchal, ačkoli prasklina nebyla vidět. Jin, jang a meon v praxi. Meon je takové technické zlo, mimo zlo samo, protože ani zlo nedokáže být tak zlé jako meon. Přečtěte si Karikův Meon. Já ho tedy na doporučení Kojota nečetla, protože na to nemám žaludek. Je zajímavé, jak to, že si mě vybral Kalfou neboli ďábel haitského panteonu. Kojot říkal, že je z nich nejzlejší a je mu záhadou, jak si mě může vybrat taková Entita. Zrovna mě, která má úchylku pro dobro a pomáhat a tak. Říkal, že ve mně musí být kousek zla, který ten Kalfou oslovuje.

Ano, když na to pomyslím, jsem zlem prolezlá. Jenom někdy dělám dobré skutky, to když se zlá strana nedívá 🙂 Myslím, že vonrammstein už mě po tomhle přiznání nikdy nebude číst 🙂 Takový čistý opravdový katolík. Poslední příspěvek o tom, jak nebyl u zrození Ježíška a že má asi krizi víry nebo je jenom líný a neví co s tím. Tak  jsem tak jenom pokývala. Ano ano, jednou to dostane každého. Nuda je to jenom, když to prožíváte poněkolikáté. Víte, o čem to je a jak to bude pokračovat. Jenom vonramsteinn to dostal poprvé. Duchovní prázdno.

Znám jak to probíhá u mě, velice bolestně  jsem to prožívala u Kojota, to jsou vlastně dvě duchovní zkušenosti, které mohu někomu předat dál, problém je v tom, že je to, jako každá zkušenost, nepředatelné. Pro všechny vonrammsteiny – pročtěte si od začátku rubriku esoterické úvahy. Najdete tam také veřejný dopis všem, kdo prožívají temnou noc duše. Pomůže vám to přinejmenším v tom, že tím už někdo před vámi prošel a ta cesta má i konec, cíl, a tím je – znovuzrozený člověk a začátek cesty nové.  Další dobrá zpráva je ta, že pokud začnete dlouhodobě přemýšlet, že to, co vám kdysi fungovalo tak dobře, teď nefunguje a nevíte proč, tak jste blíž konci cesty, než jste si mysleli. Opravdu. Jak vám tohle dojde, zvrátí se to v nový začátek velmi rychle. Někdy i v řádu hodin. Je to na každém. Také to může být dalších několik let. Každá varianta je správná. Většinou je to ale najednou, rychle a drsně. Bum a je tu poznání. Pokaždé jiné, to dá rozum. Já i Kojot jsme to měli jinak, jinak to bude mít i vonrammstein. Už se těším na příspěvek, v co se zrodil.