Rozdíl mezi vodou z kohoutku, destilovanou, levitovanou, diamantovou a pí vodou vzhledem k půstu

Je to v návaznosti na minulý článek – jakou má člověk pít u půstu vodu.

Shrnu to: člověk je vytvořen na první pohled fyzickým tělem. O dalších tělech se zde bavit dneska nebudeme. Čistě fyzično.

Na trhu se nabízejí nástroje, jaké dokážou z vody udělat vodu v podstatě jakoukoli, s jakýmikoli přísadami. Nejběžnější přísadou jsou minerály – v minerálních vodách a pak chlor ve vodě pitné.

Voda má nesmírně důležitou úlohu, odvádí z těla škodliviny. Pokud máme v těle buňky, které jsou třeba u mě navíc, nastřádalo se do nich kus emocí z roků, kdy začaly přibývat. Pokud je půstem ruším, vyplave na povrch ta emoce, která do buňky byla infiltrována. To je proces, který zpracuji na duševní a duchovní stránce, uklidím na příslušné místo a pokračuji v likvidaci další buňky. Vypadá to strašně náročně a taky to náročné je. Proto jsem začátečníky varovala před vodou destilovanou.

Voda destilovaná má totiž neskutečné účinky. Tím, že je prázdná a není na ni nic navázané, bere si z těla víc škodlivin a vy se více čistíte. To je přece hrozně fajn? No, je tam háček. Nemusíte to ustát. Bude to emocionální tornádo kolem vás a bude to jenom tím, že jste si nedali čas na vodu normální, která toho z toho těla nesebere tolik. Ale na druhou stranu, pokud už jste v půstování zkušení, čímž myslím čtrnáct dní půst a čtrnáct dní návratka a ustojíte to, tak byste do destilované vody měli jít, protože to nejhorší čištění máte za sebou a teď byste se mohli čistit intenzivněji a nenadělalo by to takovou paseku.

Voda z kohoutku – klidně pijte tu, pokud vám chutná. Balená voda může stát v plastu na slunci třeba i několik měsíců, pak ji zase mrazí mráz a oteplení. No nikdy nevíte, je-li v pořádku.

Kojenecká voda – klidně, ale připravte si peněženku.

A to nejlepší na závěr – levitovaná voda – ta je z takzvaného levitátoru, který vodu nadnáší, čímž získává nadpozemské schopnosti. Levitovanou vodu jsem nepila, ale věřím, že na tom může něco být. Prý chutná o něco lehčeji a člověk u ní méně sní. No jednou bych to ráda zkusila. Zakoupit levitátor lze na Osud.cz. Stojí asi deset tisíc.

Ještě jsem si teď vzpomněla na Diamantovou vodu. V Diamantové vodě jsou zakódovány agresivní citáty ze Starého zákona a podle toho mají lidi konat. Stačí prvnímu volovi říct, že když tuhle sračku vyleje všude do vody, tak bude všeobecný mír a lidi jdou a dělají to. Voda je nečistá, plná bordelu, rozhodně neteče zlato hrdlem. Nejenom, že nám bude špatně, ale všechny ty energetické „věci“ jsou k zotročení nás. Prosím vás, abyste se nevloupávali do zahrad a nelili tam v dobré víře vaši diamantovou sračku. Každého to potom stojí litr za jistotu, že nepije jed, vy vstupujete na cizí pozemek, je to sice vzrůšo, ale každému co jeho jest. Ne vaše jest.

A ještě PÍ voda, barely na zářičích. Ještě jsem neměla tu vůli ji ochutnat snad proto, že si vodu nabíjím sama, stejně jako jídlo. Ale klidně to zkuste. Maximálně budete mít z energetického čištění průjem.