Tak jsem neprošla testem zla

Tak jsem neprošla testem zla a Kalfou mě opustil. Místo toho, abych se v tísni největší obrátila s řešením na něj, obrátila jsem se na Boha, na svou vyšší sílu, do které přirozeně patří i voodoo bytosti, ale já jsem šla o stupeň výš, nad dualitu. Byla jsem v takové tísni, že jsem to již nemohla snést a to se vždycky neobracím na kovaříčka, když se můžu obrátit na kováře. Sice se nám jednou s Kojotem tato taktika nevyplatila, ale já věřím, že jsem udělala dobře. Prostě mi to přišlo jako nejlepší řešení. Tam nahoře se splétají nitky, bytosti nám ty nitky mohou posunout, pomoci s nimi pracovat, domluvit se na barvě atd., ale projít si shora nadiktovanou cestou musíme. Já jsem prosila o zlehčení svého osudu. A to s žádnou bytostí nevyřeším.

Kalfou z mého oltáře odešel, protože jsem málo zlá. Prostě se víc modlím a jsem otevřená Bohu, i když pracuji s jakoukoli řadou bytostí, všechna jsou boží stvoření a dohromady tvoříme Boha. 

Zato přišel někdo jiný, někdo ze Slezska, kdo má zahraniční kořeny a kdo potřebuje vyřešit nějaký svůj problém. Přišel po přečtení mých článků, nevědomě. Takže – všichni, kdo si myslíte, že byste mohli nevědomě dlet v místě po Kalfouovi, ozvěte se, ať váš problém vyřešíme. Je to muž a schovává se mi pod svícnem.

One thought on “Tak jsem neprošla testem zla”

Komentáře nejsou povoleny.