Proboha lidi, uvědomte si, že tu s vámi žijí statisíce živočichů, kteří hlukem trpí!

Tady se všichni zbláznili, přestávky v bouchání jsou tak dvousekundové. Člověk nemá druhému přát zlé, ale aby jim pazoury upadly. Ano, můžete si říci, že je povolené bouchat jen na Silvestra a Nový rok. Jenomže to spoustě lidí nestačí.

Sama jsem zažila v létě, jak jezdily lodě na Labi mezi lesy a tam řvala hudba a bouchaly petardy. Pak jsme šli do lesa a tam… Potracené plody zvěře, asi třiceticentimetrové. A za to jsme mohli my, lidé. Bouchání petard na odlehlých místech v lese, abyste si bouchli a nikdo vás nechytil, je strašná sranda do doby, než vidíte následky vlastní blbosti.

Jak řekla paní, která s tříletou holčičkou dělala cukroví, následně je dala na parapet a nějací zloději ukradli všechny čtyři krabice:“Udavte se!“

Já říkám:“Ať ohluchnete a pazoury vám upadnou.“ Kdyby se to stávalo častěji, lidi by takové nebezpečné věci přestali dělat a jako vedlejší produkt by si konečně zvířata oddechla.

A to není jenom tohle – kdysi Raven s Arianou prokleli lidi, co jedí žraločí ploutve. Ploutve se žralokům řezají zaživa a pak je vyhodí (ty žraloky) do vody, protože pro maso nemají uplatnění. Chtějí jenom ty ploutve. Tak je prosím vás nekupujte, protože jinak dopadnete špatně.

Já nikoho prozatím proklívat nebudu, ale doopravdy bych jim v téhle chvíli přála VŠEM řácký průjem a hola domů, Silvestr nesilvestr. Záchody by nestačily. Tak to je moje doopravdický novoroční přání všem bouchačům petard a dělačů bordelu v lese.

Samozřejmě se mi to přání nesplní, ale i kdyby jenom jednomu z deseti bylo špatně, tak je o jednu desetinu méně agrese ve vzduchu. A i to stojí za to. Začni s málem…

No, já jdu uklidňovat Elišku s Myšinkou, protože ty jsou jako na trní. Jenom jsem vylákala Elišku ven, tak začaly bouchat petardy a už stála u dveří, jenom si učurla. Takže to všechno v sobě drží a proč? Kvůli nějakým pitomcům, co vítají konec starého roku. Vždyť se tak moc neděje. Blbý datum, to je toho. No, můj názor na data znáte, takže vás to asi nepřekvapilo.

Tak nebouchejte petardy a radši dělejte něco příjemnějšího.

2 komentáře: „Proboha lidi, uvědomte si, že tu s vámi žijí statisíce živočichů, kteří hlukem trpí!“

    1. No ano, každému po zásluze. Výborně! Tleskám!!!

      Přijď a vysvětli mojí klepající se fence, která je pod stolem pod židlí pod mýma nohama, že je jí měřeno po zásluze. To samé kočka. Jak je vinna? Jakou zásluhou se jí tohle děje? To jako kočka sežrala o jedno kokinko víc a proto teďka trpí a to samé pejska? Moc štěkala či moc línala? Musela jsem po ní uklízet stovky hoven?

      Jsi teda frajer, to ti povím. Asi žiješ sám, že… Duchovně vysoko a příroda nic neznamená… Zvířata nic neznamenají, člověk může všechno, protože je mu měřeno po zásluze. No, tak to budou mít jeden den zalehlý uši a na trávě bude o něco víc bordelu než obvykle…

Komentáře nejsou povoleny.