Zezadu se ke mně přiblížila Eliška a pomalu mi čuchla k zádům

To jsem zrovna přemýšlela nad tím, že místo aby se mi zdálo o dvou nejvíc sexy představitelích Kriminálky Miami, se mi zdá o Horatiovi, který představuje pravdu, zázemí a vždycky mu to vyjde. A úžasně se dokáže ptát jednotlivců svého týmu, jestli je vše v pořádku, nic je netrápí a tak. Tím se projevuje naprosto úžasně, já to oceňuji všech deset sérií, je to takový kliďas, kterého můžu ve velkém množství. A teď ho mám ve snu. To je pěkné. Bylo nám spolu opravdu krásně. Ani jsem netušila, že to tak potřebuju, takové zázemí. Ale asi jo, podvědomí to ví líp.

Každopádně jsem v tu chvíli, kdy si ke mně čuchla Eliška, nezareagovala, pak jsem se pomalu otočila a Eliška už šla zrádně ke koši, už si ho otevřela, už do něj strkala čumák, když jsem ji vyrušila. Opravdu se lekla a šla dělat, že se nic neděje. Odešla od koše a šla se pochovat… Jojo, to je takzvaný přátelství domácího zvířectva. Jenom otočíte hlavu, už máte vysypaný koš, počuranou kožešinu (na to se přece nikdy nepřijde), shozené kadidlo, sežraný chleba, spálené packy – velký řev a kočka víc ve vzduchu než na zemi (ono by to dalo moc práce se zamyslet kam šlapu – indukční sporák) a tak dále. Veselost domácího krbu by se to dalo nazvat.

To Gerard Depardieu má jiné starosti. Z příjmů nad dvacet pět milionů korun se ve Francii platí sedmdesáti pěti procentní daň.  Známostí s Putinem, filmem Raspoutin a snažení být Rusem, mu vyneslo právě tento týden ruské občanství a tudíž možnost rovné třináctiprocentní daně pro boháče. Tomu říkám náskok. Sedmdesát pět mínus třináct je šedesát dva procent zisku z vlastního zisku. Hoj ty štědrý večere! Tomu říkám Bingo. Vsadím se, že Putin je pro Gerarda největším Ježíškem pro rok 2013.

Kdo se chce dneska vnutit na večeři? Mám vaříno. Takže nikdo… No dobře, zas to bude na mě 🙂 … Ne, Eliška má vaříno vlastní jídýlko 🙂 My to jako jíme odděleně. I když jednou jsem se dostala do situace, kdy jsme jedli dohromady. Ona rýže se solí má taky něco do sebe.