Proč jsem volila Franze

Je to jednoduché. Je to jediný kandidát, který má už nadoživotně napsán svůj názor přímo na těle. Sice se před volbami snažil tvářit tak, aby nikoho nenaštval, ale člověk, který je schopen si potetovat celé tělo, je schopen i udržet protestní názor. Stačí trochu oprášit staré zvyky. Pravda, podle Kojota měl v hlavě seno a nevěděl ani, co je to progresivní daň, ale u člověka, který má velký a široký obzor je normální, že nezná detaily, které běžný člověk zná, protože zase nevidí svět z takové výšky.

Mně se prostě modrý chlapi líbí 🙂

A i když nepostoupil, což je samozřejmě škoda, dostal šest procent, což je dost. Copak hnědý, žlutý a černý lidi… Modrý, to je vzácnost. I když bychom mohli být rasisti. Na Zeměploše mají tvaristy.

Koho budu volit ve druhé volbě? Beru to podle sebe a člověk, který na jednáních spí a kdyby blogoval, tak by mu snad bylo i rozumět (on to snad dělá schválně), mi neimponuje. Navíc je to starej dědek a i když je podle svého dobrozdání zdravý, tak spánek na jednáních prostě zdravý není. My nemocní spíme doma a v blognutích se snažíme, aby nám bylo rozumět. Přesto máme zdravý rozum a nehlásíme se na prezidenta.

Zeman rulezz.

4 komentáře: „Proč jsem volila Franze“

  1. Tak to chápu.

    Mě potěšilo, že Franz dostal kolem 7 %. Vůbec jeho kandidatura mi připadala jako skvělá věc! I když nejsem člověk, který by na sebe vytetoval cokoliv; to je fuk. Vyšel podle mě z voleb výborně.

    Koho budu volit ve 2.kole, ještě nevím. Oba mají klady i zápory; poslechnu si jejich debaty. Možná – když se vyskytnu u televize nebo když budu vědět, že jsou v rádiu… Nějak se rozhodnu. Ani jeden pro mě není katastrofa, ani jeden pro mě není úchvatňoucí volba. Trochu mi leze krkem, jak všichni kolem volají Karel!

  2. Chachá. Liško, máš pravdu. Já tak ráda dávám komentátorům za pravdu 🙂 Mně teda nenapadlo si na sebe cokoliv vytetovat, protože se zmítám v plus mínus dvaceti kilech a tlustý motýlek s hubeným, to by se dost špatně vyjímalo třeba na mých přednostech 🙂 Myslím, že chápeš. Ale u blízkých lidí mě tetování, zvlášť tetování velká, udivují. Jedna z mých kamarádek má tetování přes třetinu paže. Nechápu. Zaprvé, jak to mohla vydržet takovou dobu tetování, zadruhé, až jí bude sedmdesát, bude to vypadat dost hrozně. Ale jako dítě jsem s oblibou používala tetování ze žvýkaček a samolepky. Takže jisté sklony k zušlechťování reality mám.

    Každý musí volit podle svého. Mě inspiroval Kojot svými deklaracemi a pak jsem se zamyslela a napsala, co si o tom dědkovi vlastně celou dobu podvědomě myslím. Zeman je kruťárna, ale aspoň nespí na jednáních. Ale je mi taky nesympatickej. Nemám ho ráda. Ale než nejít k volbám a nechat vyhrát toho starýho dědka, to tam radši hodim hlas mladýmu dědkovi. Ale jde to až k mým vnitřním hranicím. Je to fuj situace. Ještě, že se do takový situace dostávám dobrovolně jednou za pět let.

    Ale stejně mi šedesát procent voličsky schopného obyvatelstva připadá málo na volby.

Komentáře nejsou povoleny.