Quantum of Solace – bondovka, která předčila mé očekávání

Ale ne tak, jak si myslíte. Nejsem ohromená satisfakcí Bondových představ a zúčtování, ale jedním, téměř zanedbatelným faktem. Shlédla jsem dnes večer Skyfall (2012) a nažhavená na další díly jsem začala Bondem minulým – Quantum of Solace. Hltala jsem ji už od začátku, připravena na něco, o čem jsem kdysi četla recenzi Mirky Spáčilové, jíž si velmi vážím. Recenze byla tak trefná, že si ji téměř doslova pamatuji.

Quantum of Solace začíná… tuhle Bondovku jsem nikdy neviděla… hmm… něco mi to říká… ohromení… OHROMENÍ… pársekundové scény koní řítících se zprostřed doprava a pak doleva, osoby v kostýmech na koních… ŠOK… vždyť tohle je moje snová scéna, která se už co snů naopakovala. Koně vyjíždějí, vzadu hradby a už se řítí dopředu… Tak tahle snová scéna byla přejata z bondovky. Týbrďo. A pak že si podvědomí vymýšlí.

Pak jsem si vzpomněla. Jasně – byla jsem na ní v kině 🙂 Proč mě to nepřekvapuje. Moje podvědomí asi různí vlastní představy reality. Škoda, že u Maců došly printscreeny už ve výrobě. Mohli jste teď vidět to mé snové pozadí plné rytířů a králů s panoši.

4 komentáře: „Quantum of Solace – bondovka, která předčila mé očekávání“

    1. Děkuji, dělám teď takovou promotion svých zvířat, Přála bych si dávat odteď už do každého článku – úvodní fotku.

Komentáře nejsou povoleny.