Bez brýlí jsem viděla na oblaků prostém nebi dvě hvězdy – jednu vpravo, jednu vlevo

Do všeho toho blázince, co se teď děje kvůli mému novému zařazení, jsem si i nechala spravit brýle. Už jsem dříve v optikách říkala, že jsem několikrát vrazila obličejem do zdi – s úsměvem, aby si nemysleli, že to je od domácího násilí. Jedině v dnes losnuté prodejně na Šilingráku, když jdete nahoru od sv. Anny a pak doleva místo na katedrálu. Není to tak dlouhá cesta, jak se to zdá, zvlášť, jak jsem říkala, když jdete ze Šilingrova náměstí.

Mají tam takového mladého, jak to říct, vypadá jak „Q“ z bondovky Skyfall. Čekala jsem výbušné brýle s 3D levou čočkou s mapou, abych se už nikdy neztratila. Mají tam taková tři křesla a stoleček,tak jsem se natáhla a čekala, co z toho Q udělá. Opravdu se mu povedlo teplem dát brýle do původního tvaru, než jsem jsem narazila držkou do zdi. Utáhnul šroubky, pak to na mě vyzkoušel, trochu za brýle popotáhnul a ještě, že mi upraví to, co se strká za uši, aby mi brýle zbytečně nepadaly.

A opravdu, jsou čisté, nepadají, vše připravené na novou práci. Úža. Je to tam jediná optika v okolí, z každý tramvaje na ni vidíte, takže tam jsou profesionálové. Ještě nevěřícně koukal na to, kolik mám dioptrií a cylindrů, že jsi myslel, že mám slabé brýle. Vypacal při tom, jako když šlápnete omylem do hovna. Zjevně si ubral pár bodů v jasnovidnosti 🙂

Byl to takový ten typ, co má vždycky pravdu, což nesnáším.Hned nabízel nové brýle, no prostě staral se aby mu to tam jelo.

Každopádně – kdo se s brýlema mlátí do zdi nebo má jiné nectnosti, tohle je váš můž, který vše vyřeší a zadarmo.

Konec neplacené reklamy, leč reklamy užitečné.