Staronový objekt touhy mé

Tak Kojot mi sehnal a nahrál všechny desky od Pet Shop Boys a metal šel na chvíli stranou. A teď poslouchám jejich hudbu a Neilův úžasný superhypermega sexy hlas a představuji si, jak asi takový homosexuální pár žije. Jsou spolu už strašně moc let a pořád produkují hudbu. Neuvěřitelné. Malý zázrak. Tolik let a pořád tam je touha, ze které se rodí písně.

No, nejsem zrovna proslulá homosexuálními vztahy, takže si to dost dobře nedokážu představit. Já vůbec mám někde svojí představivost ukrutně mrňavou. Já si pomalu nedokážu představit dobrý sex mezi mužem a ženou, ale mezi mužem a mužem? Neil má úžasně, ale opravdu krásně tvarovanou tvář a modré oči, pro které bych zabíjela.

A teď ta třešnička na dortu – Henry Psanec – Mirek – si s nimi už léta četuje na jejich stránkách a dokáže se s nimi i pohádat a nemluvit s nimi, konkrétně s Neilem. Bože, do čehos to duši dal. Má adorativní část osobnosti se za Mirka tiše stydí.

Já kdybych byla představena Neilovi, zřejmě bych jen tak šťastně koukala a adorovala a adorovala.

Ale možná ne. Kojot hodně pracoval s touhle mojí částí osobnosti a teď už vím, že udělat chlapovi piedestal, postavit ho na něj a dívat se a skákat kolem něj, to není zrovna vhodné pro muže.

Když tohle ve mně sedí už od narození. S takovými rysy povahy se velmi těžko pracuje.

Nedokážu si představit, jak spolu Neil a Chris spí, jak jezdí na výlety, co koho baví, jak tam funguje párová dynamika…

Už jenom ta hudba omamná a unášející….

Kdeže mám ten piedestal? 🙂

Neil Tennant