Zakázané emoce

Sex

Spánek

Společnost

Tři S, která mě dokáží vyděsit. Mám totiž velkou obrazotvornost, prý už od dětství. Bylo mi řečeno u dětského testu, že tenhle obrázek, který pozná jen jedno dítě ze sta, jsem poznala naprosto automaticky. Byl to odraz v okně. Popravdě, nevím, jestli bych takový obrázek poznala dnes, natožpak tenkrát. Nicméně práce, kdy pracujete dvanáctky, čtrnáctky a jsou to dardové směny, tak už nevíte, jestli bdíte nebo spíte vestoje. No a do toho moje sny…  A snění o snech a o realitě. Áááá…

Vždycky si připadám hrozně, když zjistím, že spím a přitom jen tak koukám a jsem vzhůru, na nohou, nejlépe v práci. To už není ani mikrospánek, to mohou být i minuty, kdy stojím a spím a sním. Pak se probudím ze snu a vidím, že stojím a odvíjí se čas, noc nebo den, kdy musím být vzhůru. Z toho by jednoho trefilo. Přitom vypadám přítomně. Je to i jedna z magických technik, tedy, chmm, vědomých technik, kdy koukáte a nemrkáte a jenom jste. Tady ale mám být vzhůru!

U lucidních snů se mi občas zdá o sexu. To už jsem v posledním tažení a podvědomí vytáhne největší eso. A vezměte si, že zrovna snově sexujete a nepřítomně u toho koukáte do blba a opíráte se o pult. Máte otevřené oči, to ovšem nevíte, protože spíte a sníte. Pak se něco pohne, někdo přichází a vy se vzbudíte do bdění. Zároveň si pamatujete sen a dosníváte ho, přitom už třeba někoho obsluhujete. Hrozný. Pak si připadám jak blázen, jak můžu mít takové stavy a přitom být vzhůru a snažím se takovou možnost potlačit, nespat, nesnít, něco dělat.

Někdo už v takovém stavu odděluje tělo astrální od těla fyzického, ale já jsem se toho jenom dotkla a je to horší než ten snový sex. Takže nejdříve sex a pak, po další době tedy přichází oddělení astrálního těla od fyzického. Já se tomu ale hrozně bráním, pro mě je to hrozně nepříjemné. Ale ta práce je hrozná, každá ostraha má dvanáctky, čtrnáctky, denně, obden… Spaní se neubráníte. I když zrovna s otevřenýma očima hledíte vpřed.

Jak měděná socha…

4 komentáře: „Zakázané emoce“

 1. Vždyť víte, že snění v bdělém stavu je zdraví prospěšné. Zároveň, i když se bojíte, že budete „přistižena“, víte dobře, že Vám funguje pojistka. No a kdyby Vás přistihli? Tak si v duchu opakujete třeba nějakou vyhlášku. Nebo si v duchu procházíte podslaží a máte dojem, že je někde něco jinak, jako kdyby tam někdo něco posunul a přestavěl a tak. Zkrátka si udělejte prostředí a regulujte snění i tím, že si je připravíte. Když to přichází, víte, jak se zařídit. Můžete tomu dát i časový rámec, kdy je na snění doba. Cvik dělá mistra.

  1. Lepím do notýsku vzorové odpovědi!

   Ano, snění je prospěšné, ale ve spaní a v posteli, ne v práci 🙂 Bohužel snění ze směrnic vyškrtli a napsali „nespat“. Ale je to strašlivý. Silou vůle otevřené oči, chodící, stojící… Přesto spící. A tady mají ještě strašlivější pracovní dobu. DDN NND.

   1. Nene, denní snění myslím a znám a vím 😉 Dokonce se řízeným sněním mnozí vědátoři dokázali posunout dál. Vlastně navedete mozek na cestu a necháte pracovat jako počítač, on si najde různé možné podněty a seskupí je jinak, než by jinak logický mozek snesl vedle sebe. Spaní se zavřenýma očima a snění s otevřenýma je rozdíl.

    1. Tak jsem tu toho napsala moc a ztratilo se to, beru to tak, že to nemám odkrývat ani se v tom rýpat.

     No ve čtyři ráno vstávám, takže jdu uklízet a ne spát. Abych ještě aspoň tu desítku spánku do rána stihla.

Komentáře nejsou povoleny.