Tak ta by mě v bezvědomí přešlápla, případně do mě kopla, jestli to bezvědomí myslím vážně, a šla by domů

No nevěřila bych, že dokáže být ženská tak, tak lhostejná. Řeknu to jasně, udělala jsem dietní chybu a stres dokonal své. Jedla jsem celé dopoledne kousky batátů – sladkých brambor – a ono mi to ucpalo střeva, takže jsem netrávila. Všechno šlo horem.

Před řemeslníky jsem zvracela do koše s ekologickými odpadky, v křečích a téměř mdlobách jsem už mluvila o sanitce a ona nic. Neustrojená, košili jen tak na punčocháče, bez kravaty, bez svetříku, hodila si nohy na další židli a bylo jí to fuk. Když jsem jí říkala, že je mi hodně zle, byla nad věcí. Že by převzala část mých povinností, to jí ani nenapadlo. Pak jsem se zabalila do bundy a svetru, protože jsem měla zimnici a pořád se mi navalovalo a propadla se do bezvědomí. Vědět to dopředu, tu sanitku si zavolám, i když by to asi bylo několik dní bez jídla ve špitále, jen na hadičkách, to už znám.

Ale probrala jsem se, jsem bohudík nezmar a sanitku nevolám při každý blbosti, pravda, tohle bylo vážné. Kvůli tomuhle mě už málem přeoperovávali střeva jednou, že mi srostla k sobě, to když jsem byla po velké operaci.

Nedělám si iluze, že teď by to taky rozháněli. Minule mi řekli, že jsem si měla vzít rychlou a nečekat, že to přejde. Snad to teď přejde. Ale je mi strašně, i z toho důvodu, že ona by mě nejenom přešlápla, ale asi by do mě i kopla, jestli to nepředstírám. Neměla slova soucitu. Byla jsem jí šumák. Odpad u silnice. Hroznej pocit.

S touhle ženskou už nebudu mít nic společného, podle mých informací, ale sloužit s ní, to bylo utrpení.

5 komentářů: „Tak ta by mě v bezvědomí přešlápla, případně do mě kopla, jestli to bezvědomí myslím vážně, a šla by domů“

  1. Tak to je fakt síla, doufám že dnes už se snad cítíš alespoň trošku líp!…. jako by nestačilo, že se díky nějakým zamindrákovaným sousedkám, uklízečkám a jiným spolupracovnicím tak často ocitáš v minovém poli… a věřím, že v tom nehrála roli ani tak dietní chyba, jako spíš stres a ta „skvělá“ pracovní atmosférá, které se tak hnusně odrazily i na tvém zdraví!
    Brzy se uzdrav!!

  2. Lucienne,s tebou je normálně vážně sranda… věř mi že je mi Tě líto, a určitě bych Tě uložila do nějaké bezpečné polohy a podávala studenou vodu po lžičkách a nevímjaké rady bych si ještě vzpomněla aby Ti bylo líp…, ale na druhou stranu, mám docela chuť naplácat tě jako malou holku 🙂 protože aby sis v pátek zhuntovala žaludek přemírou automatového sajrajtu, v sobotu se docpala nějakým humusem co u nás neroste..to by porazilo i velbdlouda…a pak mi budeš povídat něco o osudu, řízeném vyššími silami? tsts, děvče, pěkně na zem : jako životabudič kafe z džezvy, a do žaludku dobré věci- ovesnou kaši, radši. Nebo na tebe vlítnu 🙂 Prosím Tě, dělej si věci jednodušší, Kdo to tady má potom zvládat, na dálku 🙂

  3. Jo, máš pravdu. Neviděla jsem to v souvislostech. Ale bylo to těmi batáty a pak nějakou duchovní pomstou. Já si nadělám nepřátel ani nevím.

    Ale budu se snažit. Už jsem si proměnila desetikorunu ve dvoukoruny. 🙂

  4. Jsem z toho na větvi, že nevím novinky; pořád sem chodím a vyhlížím, jestli je ti dobře a co duchové a pomsta nebo nepomsta, psi, kočky, noční makačka…

Komentáře nejsou povoleny.