Jak se změnila Myšinka

Myšinka se pobytem v kočičím kruhu Kojotových koček a dalších zvířat změnila. Je mnohem sebevědomější, hlasitější, uřvanější a nepochopitelnější. Mám doma kočku, kterou neznám. Není to nic příjemného. Moje vychované chlupaté klubíčko si dělá co chce, pořvává po mně s tím, že určitě vím, co chce a tvrdě si to vyžaduje. Včera jsem ji honila do půlnoci, kdy řvala jak kočky u mrouskání, co slyšíte na tři bloky. Co Eliška,,,, ale s Myšinkou v tomhle stavu budu budit celý barák. Hrozný. Nejhorší na tom je, že jsem ji do půlnoci honila a ona soustavně vydávala zvuky jako když jí řežu kotoučovou pilou. Uhýbala a vlastně nic nechtěla, jenom řvát.

Vážně nevím, co s tím. Snad se to usadí.

4 komentáře: „Jak se změnila Myšinka“

    1. Probírala jsem to s Kojotem a spíš mrouská. Podle něj. Prý byla také hlasitá, když byla u něj. No dneska to tak nedrásá uši, ale celý den jsem spala a když usilovně spím, tak se kočka taky uspí. Už jsem Ti jednou komentovala a komentář se ztratil. Nevím, jak je to možné. Ale píšu Ti podruhé.

  1. Na mrouskání, na stýskání, na kočičí hormony -dělá dobře kočičí tráva, šanta, zázrak během hodiny, vyzkoušeno i na kočce proměněné v dravce.

Komentáře nejsou povoleny.