Na posranýho i hajzl spadne

Nepublikovatelné škleby a slova:“No tak to dopadlo, jak to dopadlo. Ještě to pro jistotu zopakujem. Teď se to tam někde smaží v umělých hlínách a čeká se, co z toho vyroste  a protože výsledek nebyl v pátek odpoledne (to bych asi byla relativně zdravá), tak si musím počkat do pondělka.

„Vy máte v alergiích uveden Biseptol. Proč? Jste se osypala nebo něco?“

„Já nevím. Prostě si to nepamatuju. Ale určitě to má svůj vlastní důvod.“

„No tak to zkusíme.“

„Hmm.“ Přidávám nepřesvědčivě.

A pak vám dám ještě tenhle dryák a slibte mi, že si koupíte probiotika.“

„Probiotika jsou drahý.“

„No prostě si je musíte koupit, ty nejlepší jsou probion.“

„Hmm.“

V lékárně je mi špatně, to jsem ani nezačala brát biseptol. Nakonec to skončí tím, že mě dvě lékárnice křísí a že mám asi hypoglykemii.

Koupím si ten nejlepší a nejlevnější set z nejdražších.

Marketingový trik velké krabičky a v ní malé plastové lahvičky s pár tabletama na dně mě pobavil.

Pak začalo jedno z nejhorších rodeí v dějinách mých, Nemohla jsem se hýbat, co deset metrů jsem chcípala na lavičce, abych ušla aspoň cestu na autobus. V noci jsem zvracela jak o život a v mrákotách se odvalila do postele, kde jsem velmi rychle ztratila vědomí.  No, tak aspoň můžu pro příště popsat, co se mnou dělal Biseptol.

Když jsem volala obvodní doktorce, ta řekla nevysazovat, ať jim nesabotulu léčbu. Nevydržela jsem nesabotovat. V tuhle chvíli jsem už víc než 24 hodin bez Biseptolu a je mi sice strašně, ale aspoň nezvracím.

6 komentářů: „Na posranýho i hajzl spadne“

  1. Přeju ať je co nejdřív alespoň trošku bezbolestně.

    Na probiotika je nejlepší kefír. Ať už mléčný a nebo vodní – obsahují větší spektrum kultur, než libovolné tablety. Někdo v brně určitě bude mít přebytek zrn a pak to vyjde jen za náklady na mlíko/ cukr a melasu na krmení bakterií.

    http://zkvaseno.blogspot.cz/2012/09/kefir.html

Komentáře nejsou povoleny.