Něco pozitivního na dobrou noc

Žádné límce, žádné vodní pasti, nic takového. Něco veskrz pozitivního.

Zmiňovala jsem se, že mi odešel monitor, který mám u notebooku, kterému nefunguje obrazovka. S tím žiju už asi čtyři dny. Všechno vidím inverzně. Tedy,  viděla jsem. Že by synchronicita?

Dneska přišel Kojot, podíval se na monitor a po asi deseti sekundách u sezení u monitoru řekl, že ten monitor je v pořádku. Možná to bylo i míň sekund. No, koukala jsem na něj a na ten fialovočerný monitor a tak si tak jako říkala: „Zešílel, nezešílel…“

Pak mi řekl, že i ten notebook to má přehozený a že to nebude chyba monitoru. Já na to, že se to stalo přes noc. Myšinka si na notebook ráda sedá nebo za něj a ohřívá se, ale zaboha si nevzpomenu, jestli jsem notebook zavřela i na inkriminovanou noc.

Takže, lidi, dobrá rada zdarma – kdo máte Mac a budete mít najednou obrazovku inverzně a máte doma děti nebo kočky (z návodu to je přesně takhle 🙂 ) – musíte zmáčknout Control+Option+Command+8. A přesně tohle zmáčkla zadkem Myšinka, když mi monitor obrátila do inverzních barev. Jak to udělala, jestli tu osmičku zmáčkla ocasem nebo ouškem, to netuším. Ale dokázala to.

Konec dobrý, všechno dobré. Krabice, co donesl Kojot, odnesu do sklepa, i když možná jednu tu nechám pro Myšinku – ráda do ní leze. Takže tu už začínám mít skládku. Vše pro dobro zvířátek. A límec uklidím do komory, ať mě neděsí a Elišku taky ne.

Jenom si musím před spaním říct: „Nebydlím v Louisianě, nebydlím v Louisianě, nebydlím v Lousianě!“