Iluze aneb pokusy se šváby

S Kojotem se známe v dobrém i zlém. Kojot mě zná když se směju i když pláču, když spím i když jsem vzhůru. Byl svědkem mnoha našich pokusů v oblasti esoteriky a magie. I když oba myslíme jinak magicky a Kojot je magický realista narozdíl od mé víry, dneska mi vyrazil dech.

Bavili jsme se odpoledne o psychotronice. Já jsem ho chtěla pobavit historkou o tom, že švábi slyší nohama a je to prokázané. Nicméně efekt byl nulový. Sice jsme se zasmáli, ale Kojot začal říkat něco o jakémsi DVD, které jsem si kdysi koupila a dávno už na to zapomněla. Prý DVD o psychotronice. Ohýbání lžiček a rašení obilí.

Prý to mám zkusit, myslí, že mi obilí na ruce vyraší během minuty. Mohla bych k tomu mít vlohy. No, kdyby mi řekl, že můžu rodit koťata, zarazilo by mě to méně. Cha! Nechat si na ruce vyrašit obilí… Dokážu skoro všechno, ale tohle ne! A uvědomte si, že mi to neřekl jako hec nějaký známý, ale člověk, který mě zná léta.

Řekla jsem mu, že talent na ohýbání lžiček, to není něco, co by měl každý. To jako kdybych v transu myla nádobí, tak… „No už jsem zase zničila deset příborů…“ Řekl Kojot. To asi ne. Dobře jsme se tomu zasmáli.

K dobru přidávám názor odporníka na psychotroniku – švábi slyší nohama: Víte, jak se dokáže, že šváb slyší nohama? Nevíte? To je velice jednoduché. Vezmete dva šváby, jednomu utrhnete nohy, druhému ne. Pak je položíte vedle sebe na stůl a bouchnete pěstí do stolu. Ten, kterému nebyly utrženy nohy, výtečně slyší zvuk a uhání, div že si hlavu nesrazí. Ten beznohý pochopitelně neslyší a zůstane ležet …

Až si tu v ruce začnu rašit obilí, tak si dám věneček do vlasů a půjdu pod okna tančit jak víla Amálka 🙂 Fakt si připadám, jak kdyby mi Kojot vědoucně řekl, že příští rok vyhraju Miss s mírami 90-60-90.

2 komentáře: „Iluze aneb pokusy se šváby“

  1. Náhodou takový míry nejsou sci-fi; já jak byla před deseti lety na dně v reakci na tátovu mrtvici a další krizoové věci, tak jsem je prakticky měla! Tedy 90 – 60 – 85 🙂

    Zrovna náhodou dávali v televizi finále Miss junior pro šestnáctileté a mladší a já s úžasem si uvědomila, že mám míry jako ony.

    Z toho vyplývá: jakmile jste dospělí a máte míry, kteří někteří neurotičtí lidé ve vleku médií nazývají „dokonalé“, tak si uvědomte, že jste v hajzlu a je čas se z toho vyhrabat aspoň na 95 – 65 – 86. Lépe na mnohem víc.

    1. Chachá! Tak to jó 🙂 To já vím, že jsi křehulinka! Když si z paměti vyvolávám Tvoje fotky s módními róbami na ten který den… Jsi krásná žena i s dokonalými mírami 🙂 I když to bylo ve vleku splínu…

Komentáře nejsou povoleny.