MMS – nový způsob sebevraždy

Provádím poslední týdny dost zajímavý výzkum týkající se bioenergie, jako odpočinek si pouštím dokumenty o drogách, protože mě to zajímá a konečně jsem se začala zajímat o dovětek, který je skoro u všech videí o drogách na youtube.com, zejména od Antiilluminat Likvidator, zdravaplaneta a DTVCZ3.

Propagační název je: MMS – chloritan sodný a kyselina citronová.

Klíčem jsou peníze. Rodí se nám tu nové odvětví, které zajímá už zhruba padesát tisíc lidí, podle sledovanosti na youtube.com. Pokud mi někdo řekne, že je detoxikační poradce, jako člověk vzdělaný v personalistice si řeknu, že takový název v oficiální medicíně není. Vsadím se, že ani není v katalogu MPSV. Je to vymyšlený název, něco jako výživový poradce u Herbalifu. Nezaručuje vůbec nic.

Dále strach. Podle detoxikační poradkyně Ing. Hany Bláhové je člověk prakticky stižen všemi prvoky, roupy, tasemnicemi a další zátěží. Ona na to má přístroj, kterým parazitální zátěže diagnostikuje sedm let. Není to lékařka, je to inženýrka. Medicínu nevystudovala a proto jsou možné takové seky. Dneska je možné si založit firmu prakticky na cokoli, takže proč ne na detoxikaci organismu? Pokud už teď vás jímá hrůza s čím žijete a nevíte o tom, tak si udělejte kopřivový čaj, uděláte si menší zásah do těla než když půjdete do další chemie, o které budu psát.

Přichází cesta k uzdravení. MMS. Mistrovský Minerální Roztok pro 21. století. Už jenom při přečtení takového názvu látky vás musí nutně polít pot. Zde začíná klasické vymývání mozků a marketing. Neskočte na to! Dobrovolně také nepijete louh a Savo.

Teď něco faktů.

Chloritan sodný – NaClO2

Hlavní oblastí použití chloritanu sodného je generování oxidu chloričitého pro bělení textilu, buničiny a papíru.

 

Nebezpečnost: Oxidující, zdraví škodlivý – poškození orgánů, poškození očí, vysoce toxický pro životní prostředí
H271 Může způsobit požár nebo výbuch; silný oxidant.
H302 Zdraví škodlivý při požití.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici.
H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.

Balení:
250 g (200 ml) v PE láhvi s bezpečnostním uzávěrem

Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného

Kyselinu citronovou asi představovat nemusím. Jíme jí každý den v ovoci a zelenině.

A teď trochu propagandy.

MMS je látka, která zabíjí viry, bakterie a koky. Když se ClO2 v žaludku vstřebá, dostává se přímo do krevního oběhu rozpuštěný v krevní plazmě a navázaný na hemoglobin červených krvinek. Jeho první cesta vede do jater (přes vena portae). Hlavní funkce jater – detoxikace (léků, jedů atd.); produkce cukrů, hormonů a imunoproteinů – se účinkem přijatého ClO2 podstatně zlepšují.

Když konzumujeme MMS aktivovaný kyselinou citronovou, je využití ClO2 v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty natolik, že se jejich dosavadní podávané množství muže i snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků, jako např. zvýšení energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, menšího sklonu k tvorbě křečových žil, jemnější pleti a rychlejší regenerace po sportovních výkonech.

MMS je produkt, který se rovněž může skvěle využívat zevně (k dezinfekci). Ve zprávě Baylor Research Foundation stojí: „Tekutý stabilizovaný kyslík“ (MMS bez aktivátoru v ředění 3%) úspěšně působí proti několika druhům anaerobních bakterií a kvasinek (Staphylococci, Streptococci, Giardia lamblia, Salmonella, Escherichia coli, Candida albicans). Jednou z překvapivých vlastností je, že ClO2 používaný vnitřně nemá žádný negativní účinek na mikroaerofilní bakterie kyseliny mléčné. Mikrobi, kteří s námi žijí v symbióze, nejsou radikály chlóru ničeni, protože ty zasahují jen patogeny kyselé povahy.“
MMS likviduje patogeny oxidací. Iont oxidu chloričitého při styku s povrchem bakterie, viru či  infikované buňky okamžitě doplní svou elektronovou vazbu z jejího povrchu. Každý iont ClO2 může odebrat z elektronového obalu molekul patogenů až 5 elektronů, a tím prorazit otvor do jejich buněčné membrány. Při použití MMS tak nehrozí problém jako u antibiotik, že při dlouhodobém působení, během něhož se antibiotika snaží narušit jádro patogenu, by mohly tyto nalézt účinný způsob obrany a stát se proti antibiotiku odolné. MMS narušuje patogeny okamžitě při prvním styku, tedy si nemají jak vytvořit obranu.

MMS je účinné již při nízkých koncentracích. Pozůstatkem chemické reakce v těle je chlorid sodný (NaCl kuchyňská sůl) a kyslík, který se stane součástí vody nebo kysličníku uhličitého (to, co vydechujeme). Tedy při užívání MMS nevznikají žádné škodlivé látky a vedlejšími účinky. Atomy rozpadlých molekul patogenů jsou rozptýleny a budou z těla vyloučeny. Zdravé buňky přitom MMS vůbec neohrožuje, neboť oxidační potenciál (E °) molekul oxidu chloričitého (0,95 V) je nižší než oxidační potenciál kyslíku (1,3 V), který tělu neškodí. Stejně tak neškodí ani střevní flóře nebo jiným užitečným mikroorganismům. Všechno zdravé a silné tedy zůstává uchráněno a MMS ničí pouze bakterie, viry, plísně, paraziti tedy vše nezdravé.

Přestože oxid chloričitý je jedním z nejslabších oxidantů, je díky jeho schopnosti přijmout do své molekulové vazby až 5 elektronů nejúčinnějším známým ničitelem patogenů. Ve srovnání s ním silné oxidanty, například ozon (2,07 V) nebo peroxid vodíku (1,78 V) dokážou přijmout do své molekuly pouze 2 elektrony. Přestože kromě patogenů zabíjejí i zdravé buňky a poškozují tkáně, používají se ve zdravotnictví dokonce i intravenózně (nitrožilně).

Poznámka: Oxid chloričitý je něco úplně jiného než chlor. Pokud oxid chloričitý rozptýlí oxidací molekuly patogenů na jednotlivé atomy, chlór vytváří spolu s molekulami patogenů nové, často karcinogenní nebo jedovaté sloučeniny, které mohou být pro lidský organismus nebezpečnější než patogeny, které zničí.

No a teď si to srovnejme. Naředěným bělidlem vysoké nebezpečnosti trošinku poleptáme celé tělo. Zcela určitě samo pozná, co je nebezpečné tělu a co naopak bezpečné a to bezpečné nikdy nezničí. Ha. Zničí to rakovinu, AIDS a vyléčí celou Afriku při prvním podání.

Tady si to můžete koupit jako chemikálii 200 ml za 80 korun nebo naředěné jako MMS za 390 korun 100 ml s kapátkem bělidla pro přesné dávkování. Kšeft jako Brno.

V podstatě ten, kdo chodí do bazénu, musí být zdravý. Ne kvůli pohybu, samozřejmě. Kvůli mistrovskému minerálnímu roztoku. Byli jste někdy v bazénu? Co vlasy a pokožka? Vysušená? Smrděli jste chlorem? Vyléčili jste se tím? Ne, těžko vám to pomohlo. Chloritan sodný se také používá v úpravně vod. Pijeme ho už staletí. Možná, kdybychom sklenkou vody zapili jablko… Určitě vnitřní užití nevynalezl Humble a Kalcker. A určitě pět kapek ve sklenici vody není to správné ředění. Dost drasťák.

Firma CZCHEM, na jejíchž stránkách je velký inzerát na knihu od Kalckera CDS (MMS) Zdraví je možné, je při objednávce přípravků na bělení textilu a literaturu knížka zdarma při objednávce nad 1500 Kč. Z pochopitelných důvodů je v návodu tučný zákaz používání vnitřně a žádné konzultace.

O něco odvážnější je Lukáš Sehnal, co se věnuje léčbě tachyony a od července 2013 také výrobě MMS. Půl litru tekutiny za 200 Kč. Doporučuje její zlepšenou recepturu všem, které štípala minulá receptura v krku a také onkologicky nemocným.

Víc reklamy už dělat nebudu, každý si může najít informace sám. Takže – vzhůru do bezvědomí s novým bělidlem ve všech tělních otvorech. Podle Antiilluminata je tok ze všech tělních otvorů po pěti kapkách chemikálie to nejlepší, co se mu kdy stalo a cítil se znovu na 13 let. Věřím, že hlavně psychicky

29 komentářů: „MMS – nový způsob sebevraždy“

 1. O Bláhové jsem už slyšel a taky jí zrovna moc nevěřím. Ale pokud vím, tak používá metodu c.i.c MUDr. Jonáše. Ty jeho energetické preparáty mi jednou pomohly, ale nemohl jsem je užívat dlouhodobě, protože to bylo fakt síla, jak to se mnou cvičilo. Taky mám potvrzené od jednoho léčitele, že tyhle preparáty jsou energeticky silně nabité. Takhle se mnou žádný bylinkový extrakt nikdy nezamával jako tyhle. Takže já jim celkem věřím.

 2. Vono to je celé tak ředěné a v organismu nestabilní, že se to vcelku rychle promění na soli a jen tak to projde a neuškodíto, jen má člověk průjem a může mu být trošku blbě, což je super, protože se tím utrpením tak krásne čist, no ne? Co je na tom vcelku fascinující, že si na tom ulítávají spíš chlapi se sklonem k technokratickému myšlení, leč bez schopnosti si ověřovat informace a o to zarputileji se pak hádají, když se logika věci naruší.

  Na jaře jsem neodolala a všech těch očistách jsem taktéž ublogla, pravda, narvala jsem to toho nebohého Freuda. http://zkvaseno.blogspot.cz/2013/03/jarni-ne-ocista.html

  (doufám že to není moc nevyžádaná reklama)

  1. Ne v pohodě 🙂 Bloggery můžu v malých dávkách v jakémkoli množství.

   Tohle není homeopatikum, je to derivát chloru. Budeš pít pět kapek chloru osmkrát denně? Ani s rakovinou v posledním stadiu bych si ještě nenechala leptat útroby. Copak to není v úvodu článku jasně napsaný z chemických tabulek co to je?

   1. Moment – v žádném případě nehodlám tvrdit že pít chloričitan je dobrej nápad. Jen že se toho pije tak málo, že běžného dospělého člověka to neohrozí. (pravda, viděla jsem radu, kde to jakási dobrá duše chtěla kapat kočkám do zanícených očí a pak se divila, že jsem na ní hrubá…)

    Jinak teda vona kuchyňská sůl je taky chlorid …

    1. Urazit ruce takovým dobrým duším. Proboha!

     Ha, sůl. No mezi chlorem a chloričitanem je taky jen malý rozdíl. Sůl ovšem také dobře konzervuje 🙂

 3. Ano, to je pravda. Jonášovy bylinky ale nejsou oxid chloričitý. Bazénová desinfekce není silně energeticky nabitá. Osobně bych nešla ani do jeho bylinek, ale proti gustu žádný dišputát. Každopádně ředěné „Savo“, byť s mírně odlišnou strukturou, bych do sebe v žádném případě neládovala. Tenhle článek není o Jonášových bylinkách. Tohle taky není o léčbě malárie, která je něco jiného než rakovina nebo nedejbože léčba autistických dětí, o čemž se nás také Bláhová snaží přesvědčit. A už vůbec ne takovou chemii do miminek. Vždyť ta ani nemůžou kohoutkovou vodu. Tohle je hazard s lidskou blbostí! 95% vyléčených??? Pod předním odborníkem na parazitologii si taky představuji někoho jiného než alternativní inženýrku s chlorem, promiň…

  Já jsem, mimochodem, nevyléčitelně nemocná a jenom klasická medicína, ne alternativní!, mě drží mimo rakev, i když zrovna dneska se na rakev cítím a už si balím do nemocnice. A to jsem alternativní až na půdu.

  1. Vím, že jsi vážně nemocná. Už jsi tu o tom hodně napsala. Jen mě zaráží ta tvoje pevná víra v oficiální medicínu. Nezdá se mi, že by ta léčba nějak zabrala, když se po docela krátké době zase vracíš do nemocnice. Problém komerční medicíny je v tom, že prakticky veškerý výzkum se soustřeďuje na léky s vysokým výnosem. Čili léky které tě rychle vyléčí jsou nerentabilní, na rozdíl od těch, které člověka udržují v jakžtakž použitelném stavu, ale podstatu nemoci neléčí. Navíc, klasická imunologie je v podstatě ještě v plenkách. Teprv nedávno se výzkumy přišlo na to, že imunita má jakousi souvislost s psychikou, což má alternativní medicína rozpracované už pár tisíc let. Já sám jsem se na imunologii-alergologii léčil léta bez úspěchů. Nicméně farmaceutický průmysl si na mě přišel na solidní balík peněz za drahé preparáty. Pomoc jsem našel až jsem se poohlídnul po alternativních způsobech léčby.
   Nemyslím si, že ta tvoje nemoc je nevyléčitelná, zvlášť když to tvrdí oficiální medicína. Jen jsi prostě nepřišla na způsob, jak se z toho dostat. Jeden můj kamarád utekl hrobníkovi z lopaty jen díky změně stravy. Tak dlouho experimentoval s různými způsoby stravy a podpůrných bylinek, až si našel pro sebe to optimální,co mu pomohlo. Netvrdím, že by tobě pomohlo zrovna tohle, ale v alternativní medicíně je tolik různých směrů a proudů, že jeden z nich ti prostě musí pomoct. Jen vědět který. Divím se, že jsi se nezeptala třeba svých andělů strážných, jak z toho ven, když s nimi umíš navázat kontakt.

   1. No, Albatrosi, ono se to má tak, že jsem pod opravdu velkým stresem. Pokud se jedná o souvislost psychiky a nemoci, tak stres, ten mě přivede do nemocnice zaručeně vždycky, pokud trvá delší dobu, například několik týdnů či měsíců. Na mojí situaci mi andělé fakt nepomůžou. To, že o tom nepíšu neznamená, že to není. Hnojit si s tím blog…

    Kojot mi doporučoval, abych o tom napsala. Neudělala jsem to. Kojot mi moc pomáhá tu situaci zvládnout, ale není všemocný.

    Jako stálému čtenářovi Ti můžu nechat, na znamení úcty, nakouknout pod pokličku, ale nemám na Tebe mail. Pokud chceš, napiš mi na lucienne@seznam.cz.

    1. Já bych na tvém místě zvážil to, co ti doporučoval Kojot. Co jsem tak pročítal tvůj blog, tak jsi tu na sebe řekla celkem dost intimních věcí, které já bych asi na sebe neřekl. Takže nějaké informace o tvém zdravotním stavu už by podle mě nevadily. Na kojotově blogu jsem celkem rád četl články kde popisoval boj se svou nemocí. Možná i proto že jsem v trochu podobné situaci a částečně to pro mě bylo inspirací. Je spousta bloggerů, kteří píší nejen o svých radostech, ale i o svých problémech. K čemu má člověk blog, když se na něm nemůže vykecat ze svých problémů :-))

     Když se nechceš obracet na anděly, tak se obrať na mocnost nejvyšší. Jedna moje známá nemá žádné zvláštní schopnosti, ale tvrdí, že když poprosí vyšší mocnosti o radu, tak že jí vždy pomůžou nebo aspoň naznačí, jak dál.

     Jinak si vážím toho, že mě už řadíš mezi stálé čtenáře.

     1. Některé informace během let nazrály, hmmm, to je fakt. Ono spirituálno je dost odzbrojující. A během těch let jsem na sebe vykecala dost věcí, to je fakt.

      Na některé lidi stačí pouze Policie ČR, obecní úřad, družstvo a toho také využívám. Na tohle jsou jaksi… specializovanější… s aktuální pomocí. Třeba policie je u Tebe do patnácti minut a má rychlejší Boží mlýny respektive Boží kladivo dopadne do půl hodiny. No a tohle krát šest měsíců….. Že by stres? Některé občanky nezastaví ani to, že jsi v nemocnici.

 4. soused – inženýr to jí již několik let.Svojí ženě (mojí kamarádce) která je již 30 let nemocná s revmatickou artritídou nadává že to nechce jíst, že už dávno mohla být zdravá
  když tam přijdu, tak mi to furt vychvaluje jak je to skvělé. Jeho kamarád před nedávno zeměřel na rakovinu slinivky. tomu to nepomohlo, al eprý jen proto že to jedl moc krátce.
  jinak tomu nevěřím ani trochu 🙂

  1. Jojo, to je to žádný úmrtí z devíti milionů 🙂

   Prostě je to volovina. Argument, že to člověk má zkusit, obstojí asi tak, aby si člověk začal píchat heroin, aby věděl, o čem to je.

   1. oni jsou celá skupina jedlíků… vzájemně si vyměňují „recepty“. Myslím že je to celá organizovaná síť… ti lidé to jedí již roky. a je jich celkem dost. hlavně fanatiční sportovci.

    1. Dobře. Beru. Fanatičtí sportovci si kupují speciální výživy, steroidy, musejí být nej! Chápu, že berou i tohle. Blázni speciálního druhu. Už mlčím 🙂

     1. nechtěl jsem tě umlčet. možná máš pravdu že je to zabíjení těla…ale řízené. člověk musí umří tak či tak. sužují ho různé nemoci a on podléhá rozkladným procesům. Mě přijde že vzyvatelé MMS svoje tělo konzervují aby se nekazilo. je taky možné, že až zemřou tak se prostě nezkazí 🙂 zůstanou jako mumie.

      vzhledem k železné vůlí vzyvatelů MMS mi to připomíná kult. pomalu se konzervují na „věčné časy“

      1. Myslela jsem to s nadhledem 🙂 Na cílené vypalovaní červa něčím jiným než slivovicí je to hrozný nápad.

       Jednu věc jsem tu ještě nezmínila – Humble si založil církev (sektu) Genesis 2. Lidi, kteří požívají „svatý nápoj“ MMS – opravdu to takhle nazývá! – nazývá promovanými doktory s tím, že jsou nejmocnější na této planetě a nikdo nedokáže nikoho uzdravit líp než oni. Jak zmanipulují a vyléčí víc jak deset lidí, jsou profesory jeho univerzity s tím, že udělovat diplomy Ministerstva zdraví, které on založil, může komukoli.

       Tolik jeho sekta. Tohle mi připadá opravdu šílené.

  2. inžený – dyť to říkám! (já pro ně ve skutečnosti mám slabost, ale některá jejich specifika jsou svérázná.)

   1. 🙂 Hele ale napsala jsi opravdu dobrý článek. Inženýr by ho napsal mnohem nesrozumitelnějc. Moc Ti fandím, i když si nedokážu představit, že bych si ujíždila na textech o kvašených věcech. Ale zkusím si dalších pár článků od Tebe přečíst.

 5. No co spiritualita a články o zvířatech. Měla bych se v rámci čtenosti svého blogu zajímat o kontroverzní věci 🙂

  1. tento článek je pro mě zajímavý protože jsem se s tímto jevem setkala, přímo se stoupencem. kdo z nás není blázen, že? taky jsem. moje kamarádka taky a její manžel taky (na kvadrát) proto mi to MMS nějak nevadilo, přiřadil ajsem to k němu – sedlo to na něj jako hrnec na prdel.

   každý je nějak ujetý, a buď se za to stydí a schovává to, nebo naopak to prezentuje a snaží se ostatn přesvědčit aby to dělali taky. Teda MMS je ten druhý případ. Ale to už je víceméně psychologie.

   1. No já se k tomu dostala skrz videa o drogách, protože tam to bylo v úvodních pár větách tolikrát zmíněné, že mi to nedalo a začala jsem o tom shánět informace. Co když by to byla nová droga a prezentovalo se to jako něco „lepšího“ místo tradičního perníku, heráku a LSD 🙂 Nakonec jsem se strašně naštvala, protože skrz Bláhovou jsem našla i „totální léčení“ a „důvod spouštění“ mojí nemoci. Takovou kravinu jsem nečetla už léta a po nějakých dvaceti letech boje s mojí nemocí bych si nedovolila tvrdit nějaký „zaručený“ důvod, proč ji mám, když to nevědí lékaři na celém světě. A nějaká inženýrka s pochybným přístrojem, který měří bůhví co, bude naprosto bez respektu tvrdit, že jsem plná parazitů, když pokaždé, když ležím v nemocnici je to to první, co se zjišťuje a pokaždé je to negativní. Pak by mi doporučila odrůdu Sava a byla bych do roka zdravá. Strašně mě to nasralo a brala jsem si to sakra osobně. Takže to je pozadí mého přinasraného článku. Ale o sobě jsem v článku mluvit nechtěla, protože to prostě nedělám. Ne v tomhle.

 6. Původně jsem se k samotnému MMS nechtěl vyjadřovat, ale nakonec mi to nedá. Když píšeš takový hrůzostrašný článek o sebevraždě pomocí MMS, tak by sis mohla zjistit aspoň základní informace na wikipedii. Předně savo je chlornan sodný, MMS je chloritan sodný. Chloritan sodný se používá na desifekci PITNÉ vody, je méně toxický než čistý chlor a nevytváří s organickými sloučeninami halogenderiváty. Cituji:„Chloritan sodný nachází uplatnění také jako složka terapeutických lázní, ústních vod, past a gelů na zuby, ústních sprejů, žvýkaček a zdravotních bonbonů, a také pro roztoky k čištění kontaktních čoček (obchodní značka Purite). Pod značkou Oxine se používá k dezinfekci vzduchových potrubí, topných a klimatizačních zařízení a prostor pro zvířata (stěny, podlahy a další povrchy).“ dále „Because the oxo-chlorine compounds are unstable when properly prepared, there should be no measurable residue on food if treated appropriately.“ což znamená, že za čas se samovolně rozloží bez zanechání toxických zbytků. Proto se třeba savo používá na desinfekci vody ve studních.
  Aktivace chloritanu sodného pomocí kyseliny citronové taky není žádný nesmysl: „Mixing sodium chlorite solution with a weak food-grade acid solution (commonly citric acid), both stable, produces short-lived acidified sodium chlorite (ASC) which has potent decontaminating properties.“
  Smrtelná dávka chloritanu sodného je 10-15 gramů což je docela slabé.
  Takže pár kapek do sklenice vody nemůže dospělému člověku ublížit. Jen nevěřím, že to má takové zázračné účinky, jak se tvrdí. Maximálně to vydezinfikuje trávící trakt. A to kdoví jestli.

  1. Ale Albatrosi. Jistěže jsem to četla. Četla jsem hromadu článků a komentářů a věnovala jsem tomu asi pět hodin, než jsem sepsala článek s výběrovými zdroji. V článku píšu přesně, co to má dělat podle propagačních článků a co to je podle chemické analýzy. Nic jsem nezatajila a co jsem chtěla dodat jsem dodala v komentářích. Vím, že se Savo používá pro studny, v článku píšu o tom, že to je bazénová chemikálie a že jí používáme i ve vodě, z čehož vychází, že se používá v úpravnách vody. Jenomže v jiném ředění. Že tys ten článek prolítnul a nevyvozoval?

 7. Článek jsem přečetl celý, kromě té propagandistické pasáže, tu jsem přečetl tak ze třetiny, číst to celé mi připadalo zbytečné. Měl jsem z celého článku pocit, že z toho děláš zbytečný horor, už jen ten nadpis. Třeba ta pasáž z wikipedie, že se to používá do ústních vod, past a gelů na zuby, ústních sprejů, žvýkaček a zdravotních bonbonů mi ve článku citelně chyběla. To je tak asi všechno, co jsem k tomu chtěl dodat. Už se zdržím dalších komentářů na téma MMS.

  1. Albatrosi, promiň, že jsem Tě nevědomě umlčela. Pokud Ti v článku něco chybělo, stačilo to dodat.

   Linků Ti vyjede spousta, nedala jsem tam všechna užití, ale z hlavních jsem zdůraznila vodu.

   Článek jsem nazvala hororově, protože mi to přišlo jako horor. Na dvanáct set článků jeden s hororovým nadpisem, snad mi to odpustíš…

 8. taky jsem na to mrkl … ano to vsechno vypada verohodne … ale vite jak to je … informace lze poskladat ruzne … z tech samych pak vychazeji protichudne vysledky … co me jen tak napada … zastanci argumentuji vysledky … nekdo to bral a nekdo se uzdravil … odpurci argumentuji teorii (to musi skodit a zabijet) … takze … co to znamena kdyz se nekdo uzdravi? jsou ty stovky pripadu vymyslene? je to tak promysleny komplot?

  1. Mohu odpovědět příkladem: Myolastan.

   Evropská léková agentura (EMA) doporučila, aby se v zemích EU přestaly používat léky proti bolesti a svalovému napětí, jež obsahují účinnou látku tetrazepam. Podle ní má tato látka příliš velké vedlejší účinky a způsobuje vážné kožní problémy. Úřad o tom informoval na svých internetových stránkách. V ČR se prodává lék myolastan, který tetrazepam obsahuje.

   Já konkrétně mám s Myolastanem velmi dobré zkušenosti. Se mnou určitě několik milionů lidí. Ale pár z nich dostalo kožní alergii a tak se lék zakázal.

   MMS – není nikde kontrolovaná, nejsou žádné lékařské studie, nedozvíš se komu a jak se udělalo špatně, respektive se to bere jako samozřejmost. Vždyť u pochvalných komentářů najdeš, že už při pár kapkách pálí v ústech, lidé zvrací, mají průjem… No tohle by se Ti u Myolastanu nestalo. U takového léčiva, které má takové výrazné negativní účinky – nikdy by Ti to nikdo neschválil. Když v sobě nic nemáš, ani jídlo ani střevní obsah, cítíš se opravdu jinak. Ale k takovému výsledku se dostaneš třeba půstem a ne tím, že kyseliny zvracíš a sereš. Proto je nebezpečná třeba bulimie.

   Je to nekontrolovaná látka, nemáš se kam obrátit v případě, že Ti je špatně, což se Ti u léčiva nestane, je propagovaná církví k tomu založenou jako svatá voda.

   Nemáš nikde odvolání. Církev? To by Ti v ČR neprošlo. Nicméně CZCHEM Ti ráda prodá čistič bazénů pětkrát dráž v třetinovém balení s kapátkem jako dárkem se zásadně žádným komentářem. Pro kontroly Ti prodává jen bazénovou chemii. Je to u něčeho, co Tě má léčit, normální? Navíc, je to výrobek oxidující, zdraví škodlivý – poškození orgánů, poškození očí, vysoce toxický pro životní prostředí.
   H271 Může způsobit požár nebo výbuch; silný oxidant.
   H302 Zdraví škodlivý při požití.
   H318 Způsobuje vážné poškození očí.
   H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici.
   H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.

   I tohle se Ti zdá jako dobrá definice pro něco, co by Tě mělo léčit? Ze sedmdesáti procent jsi voda. Otrávíš se dobrovolně látkou vysoce toxickou pro vodní organismy? Co ty těžké kovy, co to obsahuje?

   Přesto budeš věřit tomu, že to miliony lidí uzdravilo? Kde je nějaká evidence? Je to to samé, jako když piješ vodu, tak zázračně přežiješ, narozdíl od lidí, co vodu nepijou?

  1. Jo, juknu jestli bude čas. Teď jsem orientovaná pracovně a dost mě to baví, takže neulítávám na dalších hovadinách typu MMS. Ať si každý do sebe cpe co chce 🙂

Komentáře nejsou povoleny.