Změna na Netbox

Konečně jsem se dokopala ke změně UPC na NETBOX. Před měsícem a půl jsem smlouvu vypověděla a dvakrát jsem se utkala s borci z jejich Zákaznického centra. Musím říci, že jako trénovaná telemarketingová operátorka jsem měla co dělat, abych se z jejich vlivu dostala. Je to něco jako sekta. Velmi dobře trénovaní operátoři, samotná jsem se bavila tím, jak jsem je odmítala a čekala jsem na jejich odpovědi stylem:“Tak co na tohle řekneš! A co na tohle…“ No nakonec jsem se vymluvila a jejich berani pochopili, že jsem rozhodnutá opravdu pevně a do toho ke komu přecházím, proč a za kolik, do toho jim opravdu nic není.

Jenom očekávám dohru, protože ještě sedm dní po konci měsíce mi šel internet a dneska teprve měli Netboxáci čas a přepojili mě. Budu těch sedm dní doplácet? Bude se mi používání internetu po sedm dní počítat jako prodloužení smlouvy? Zítra jdu poslat modem do jejich Zákaznického centra, už ho mám nabalený. Nechám se překvapit.

Čím mě Netbox zaujal? Dobrá cena a taky televize po internetu. Dosud jsem se chlubila tím, že nemám televizi. Ode dneška to už neplatí. Můžu se v klidu dívat na detektivky na základních pětadvaceti kanálech. Prošla jsem poctivě všechny a jediné dvě věci, které mě zaujaly, byly tyto: vysílání Prostřeno! už můžu sledovat ve stejný čas jako moje kamarádky a ne později po internetu a Retro music kanál. Kolikrát jsem si říkala, že by bylo třeba kanálu, jako je MTV, ale klipy tak dvacet let dozadu. Že si budu na televizi poslouchat písničky, to mě teda překvapilo.

Ale zatím spokojenost, dostala jsem víc, než jsem čekala!

 

 

2 komentáře: „Změna na Netbox“

 1. Se ti divím, že jako zkušená telemarketérka jsi se nepokusila z toho vytřískat pro sebe nějaké výhody navíc. U mobilních operátorů to tak funguje. Třeba by to fungovalo i tady a získala bys ještě výhodnější podmínky než u netboxu.
  Já teď taky řeším netbox, ale obráceně. Jsem na ně silně nasrán a přemýšlím, ke komu bych přešel. Ještě před půl rokem nabízeli nejnižší internetový tarif za 300 na 2 roky. Teď za 350 ale jen na půl roku, pak to zvednou na 450. Zdražení o 50%. Takovéto „výhody“ si můžou strčit někam.
  Jsem zvědavý, jestli je ukecám na lepší podmínky pod pohrůžkou odchodu.
  Co by jsi mi doporučila ty, když už jsi pracovala v tom telemarketingu?

  Ps: UPC rádo posílá exekutory na své bývalé zákazníky, tak jim ten modem raději pošli doporučeně a schovej si doklad.

  1. No, sice jsem to mohla čekat, ale byla jsem dost zaražená co vůbec chtějí takové informace, na to jsem nějak nebyla připravená, až po tak půl minutě jsem se probrala a pak už to vzalo spád. Jenom jsem jim moc vysvětlovala, že nechci a nebudu nic vysvětlovat. Měla jsem rovnou prásknout telefonem.

   No já jsem chtěla tarif jen na rok za ty tři stovky a k tomu za tři pětky tu televizi, co jinak nemám. A ve speciální nabídce u UPC by to bylo taky za tři stovky třicítka a bez televize. A UPC už jsem narvala skoro osm stovek po několik let a tenkrát, když jsem se několikrát stěhovala, tak už jsem nebyla nový zákazník a jiná možnost nebyla… On Netbox taky není všude, jen někde. Třeba Kojot musí u UPC být, protože nemá jinou možnost. Prostě jsem byla na UPC už trochu nasraná, tak jsem radši vzala Netbox. No já nejsem zrovna letákový člověk a letáky mám tendenci vyhazovat bez čtení a zůstávat tam, kde jsem, takže vlastně moje chyba 🙂

   Dneska jsem to poslala pojištěné na čtyři tisíce, jak doporučovali v letáčku a stálo mi to skoro osmdesát korun! Bože! Ta pošta. Doklad mám.

Komentáře nejsou povoleny.