Takže teď něco, co je pro mě opravdu, ale opravdu důležité…

Konečně nastala tvrdá zima, je -1 stupňů Celsia a moje topení konečně topí. Už několik měsíců se klepu zimou, v noci topení vypínají, pak se rozbilo, takže nefungovalo a já se v noci budila zimou a doteď spím s thermoforem, tlustými ponožkami, nákolenkami, dlouhou teplou košilí a neméně velkým, tlustým, černým svetrem.

Myšinka hřát odmítá, Eliška do postele z energetických důvodů nesmí. Moc mě vysávala. Byla horší než kdekterá sexuálně nevyužitá ženská, která se ke mně přiblíží v MHD a vysává a vysává. Poslední dobou se mi to sice moc nestává, ale stávalo se to poměrně často.

V létě bylo horko jak prase, budila jsem se v noci horkem a nemohla ani zaspat no a teď zase klepu kosu. Snad teď, se zimními mrazíky, konečně přijde teplo.

Takže – tohle je věc, která mě vopravdicky, ale vopravdicky trápila 🙂 Chtěla bych mít svoje problémy :)))

4 komentáře: „Takže teď něco, co je pro mě opravdu, ale opravdu důležité…“

 1. O možném energetickém vysávání už jsem toho hodně slyšel, ale že by souviselo se sexuálním nevyužitím, to je pro mě naprostá novinka. Předpokládal bych, že nevyužitá kundalini se dá transformovat ku prospěchu člověka a měl by být naopak spíš energeticky nabitý.

  Když jsem kdysi pracoval ve firmě s mojí šéfovou v jedné místnosti, tak jsem se po celém dni cítil hodně vyždímaný (ne z práce ale z ní). Tehdy jsem to přisuzoval šíření negativní energie, protože byla regulérní psychopat. Tvoje poznámka mi ale poskytnula nový pohled. Je fakt, že byla sexuálně hodně nevyužitá.

  Ps: staří nemocní lidé tě v jejich přítomností nevysávají? Tam bych to rozhodně předpokládal.

  1. Ano, staří nemocní lidé jsou druhá skupina. Když jdu do tramvaje a jsou tam dvojsedačky, hodně si rozmýšlím, ke komu si sednu, nebo jestli si odsednu, to mi už vždycky trvá jenom pár sekund, protože vím, jakou cenu zaplatím. Ale mladých beďaratých holek nebo žen středního věku vypadajících „divně“, to je pak tutovka.

   Co je důležité a ještě jsem o tom nepsala – strašně moc závisí na tom, v jaké jsi duchovní etapě. Já jsem se několikrát šplhala nahoru a pak zase spadla dolů. Pochopila jsem přitom ten „nižší“ a „vyšší“ astrální svět. Když jsi dole, nalepí se na Tebe jakýkoli sajrajt, ať chceš či nechceš. No ale to je na zvláštní článek.

 2. To už jsi třetí člověk, o kterém vím, co si stěžuje na politiku otužování obyvatel Brna, kterou provozují naše milé teplárny. Kamarád to řešil spacákem a dvěma peřinami navrch. To jsou holt výhody centrální dodávky tepla. Cena dvojnásobná, služby mizerné. Tohle si ani komunisti nedovolili, nechat svoje poddané v noci 8 hodin jektat zubama 🙂

Komentáře nejsou povoleny.