Technika očišťování thermoforem

Co se zabývám esoterikou, je třeba vše pravidelně očišťovat. Očišťuje se vodou, ohněm, solí, křížem, bohy, rituály. Řeknu vám jednu techniku, která zabírá, ať jste unaveni nebo ne.

Večer ležím v posteli a často něco či někdo přijde a stojí v nohách postele či okolo a vysává. Naprosto bezbolestnou a stoprocentně účinnou metodou, jak se dotyčného zbavit, je natočit z konvice horkou vodu do thermoforu, ten si položit k nohám a v klidu usnout. Při spánku přebírá za náš energetický systém odpovědnost vnitřní ochránce nebo jak to nazvat. Ale ta horká voda, ta je roztažená a smršťuje se do chladu. Fyzicky na sebe nabere jakoukoli negativní energii, která přebývá. Nevím, jak to popsat přesněji, ale pokud vás něco vysává a vy tam dáte horkou flašku, ráno je pocitově „bodavá“ a něco uvnitř je. Zato venku vedle flašky je klid. A ráno se budíte odpočatí.

Tolik babská rada. Určitě to bude sloužit nejenom v nohách postele v thermoforu, ale i jako kýbl vody na posteli, který vychytá negativní energie. Jako hrnec vody se solí uprostřed čištěné místnosti. Příkladů se dá najít celá řada.

Hodně užitku.

10 komentářů: „Technika očišťování thermoforem“

 1. Tak to aby jsi brala termofor i do tramvaje. Aby ho ty divné ženské vysávaly místo tebe.

  Dají se takto nějak vyřešit i geopatogení zóny? Jedni tvrdí, že se odrušit dají, jiní, že ne. Pozval jsem si jednoho senzibila a ten z té místnosti po pár vteřinách musel vypadnout, jak mu to dělalo zle. Pak jsem si to sám přeměřil a bylo to tak. Zóny v asi půlmetrových odstupech přes celý pokoj. Něco tak zamořeného se jen tak nevidí.

  1. Flašku nemám v tramvaji odzkoušenou, popravdě řečeno si myslím, že člověka běžně vysávajícího, ať už z jakékoli příčiny, nemůže flaška nebo nějaký amulet zastavit. Mám tu zkušenost. Jinak nebyly to jenom ženy, ale i muži, převážně starší a zřejmě nemocní. Břicho je má slabá stránka, takže se mohli vesele napojovat. Tohle souvisí s mojím nastavením, jiného třeba mohla bolet hlava (občas mne bolela taky) nebo klouby nebo něco jiného.

   Geopatogenní zóny se částečně odrušit dají, ale nepracuji s nimi, takže neporadím. Geopatogenní zóny souvisí s půdou a jejím vnitřním členěním, podzemními vodami a pak energetickými anomáliemi. Půlmetrové odstupy jsou, co já vím, dost husté členění. Co já vím, tak bývají kolem dvou až pěti metrů. Ale jak říkám, geopatogenními zónami jsem se nikdy hlouběji nezabývala, problematiku znám hodně povrchně.

 2. Kyselina dráždí trávicí trakt a může tak způsobit nebo zhoršit žaludeční vředy a krvácení do žaludku. Vzhledem ke svému vlivu na krevní destičky může zpomalit srážení krve nebo vyvolat silnější menstruační krvácení u žen. Může vést k chronické nefritidě a následnému selhání ledvin. Může vyvolat astmatický záchvat.
  Při vyšších dávkách může způsobit závratě, zvonění v uších, poruchy sluchu nebo bolesti hlavy a pocení.
  U dětí může způsobit vzácný, ale smrticí, Reyův syndrom.
  U některých lidí vyvolává alergické reakce.Pro kočky a psy je toxický
  Aspirin, Acylpyrin, Anopyrin aj
  TOTO je příbalový leták nejvíce užívaného léku.
  Komentář netřeba pro objektivní a nefanatické odpůrce i příznivce CDS,MMS .
  Ignác Semmelweis- pokud to některým bojovníkům proti novým postupům něco říká, také byl nenáviděn kolegy kteří s posměchem popíraly účinek CHLOROVÉHO vápna proti úmrtnosti matek v jeho porodnici. VĚDECKY neověřené! A ruce si tím smradem umývat nebudem! Nekončící zoufalý boj o odborné uznání jeho teorie, spolu s pocitem viny za předešlou smrt mnoha pacientek, které dříve dle lege artis posílal na onen svět, dohnal Semmelweise na psychinu, kde také zemřel. Dějiny se točí stále stejně. Všechno známe všechno víme, kdo nám moudrým do toho camrá, ať je zavřenej, až zčerná!

  1. Teda, musím napínat všechny svoje nervy, abych pochopila Váš komentář. Hrozím se toho, že máte taky nutkavou tvořivost.

 3. Trošku mimo téma: je to nečekaně civilní fotka, chybí mi ta rozostřenost proti slunci, seděla mi k Tobě víc, hm, ale vypadáš moc krásně:-)

  1. Díky moc. To víš, Kojot se s foťákem moc snažil. Nedala bych sem fotku, na které bych vypadala úplně blbě. No a Kojot už nějakou dobu říkal, že fotka neodpovídá skutečnosti, byla asi osm let stará.

   Je to taky proto, že to tu budu reorganizovat, většina článků zmizí, chci to tu vést jinak, přeci jenom teď už to není jenom můj šuplík, ale má mě to reprezentovat.

 4. Dává to smysl, děkuji za nový nápad. Dle chaosmagiků, kteří rozprašují vodu do vzduchu, aby pohltili „duchy“ a poté je odstranili, přijde mi to jako pohodlnější a rozhodně nenucenější metoda. Myslíš si, že teplá voda lépe absorbuje „věci“ než voda studená?

  1. Díky za ocenění nápadu. Jo, taky někdy rozprašuju, zvlášť si dělám svěcenou vodu. Svěcená voda je energeticky nabitá voda plus sůl plus růžová voda nebo olej z růží.

   Myslím si, že horká i ledová voda pohlcují podobně, protože se pak dostávají do průměru, který je pokojová teplota. Dědek kořenář Břetislav Nový doporučuje pít ledovou vodu s ledem a to dokola, takže takhle se tělo víc čistí a tomu i věřím, stejně jako věřím na horký čaj s citronem nebo grepem či pomerančem a medem. Oboje to stáhne to, co být nemá.

   Ohledně vody jako takové – je fakt zajímavá. Bardon doporučuje každé ráno vykartáčovat tělo a pak se ledovou vodou osprchovat. Sice jsem to vydržela jen několik měsíců a pak už jsem se rozhodla netrápit, ale jako očista spojená s obětí je to výborné. Vodní rituály jsou výborné jako oběť.

   No každopádně tohle je už na extra článek 🙂

Komentáře nejsou povoleny.