Mám ráda brněnskou MHD, konečně konec vozíčkářů a zminimalizování matek s kočárky

Mám ráda brněnskou MHD. Myslí na nás.
Do autobusu dvě postele, trochu nahnuté, abychom nevypadli, s červeným tlačítkem „chci vystupovat nebo zvoňte přerušovaně, pokud je Vám opravdu zle a my přivoláme sanitku pro dva. Čudlík je rafinovaně schovaný na spodní zdi, takže vozíčkáři, kteří tam měli své místo, nemuseli příliš zvedat ruce.
Ale doteď jsem netušila, že preferujeme bezdomovce před vozíčkáři a postiženými. Nejenom, že město platí prefererované skupince nájem a služby, ale teď už i dalším ubožákům postele v autobusech. Vozíčkáři ať si trhnou a v tom metru čtverečním o kus dál, kde se klopí sedačky, se tak maximálně narovná jeden kočárek. V Praze mají loď, proč by Brno nemohlo mít autobusy! Konečně budeme lepší než Praha, autobusů je na počet prostě víc!
To sociální cítění obdivuju! Jdeme prostě zpátky do chudobinců a středověku. Dva nebo tři kočárky případně invalidní vozík do autobusu už nenacpeme. Ale jak vidíte na fotce, prostor je plně využitý cestujícími – schovává se tam zásoba čistého netknutého vzduchu.
Budete mít krásný výhled z okna nahoře či do stěny dole. Naprosté soukromí. Pozitivní tmavá žlutá, co ladí s označovači jízdenek.
Jsme tu pro vás, vaše Brno
Jsme tu také, vaše matky s dětmi a vozíčkáři. I my chceme cestovat…