Neviditelná hranice

Božstva… Na deset nových fb přátel je vždy jeden idiot, honič a pervert. Denně blokuji asi dva. Vzhledem k tomu, že od odhalení mé tváře po jedenácti letech psaní přibylo asi tři sta nových přátel, což je asi tak tři týdny, tak si dovedete představit, jak plno je v mých blokacích. Ztráta času obou stran.
odpusteni
To, že nevěří na to, že vyslaná myšlenka se vrací, někdy velmi, velmi rychle, opravdu není mou starostí. Zbytečně si přidělávají problémy a to takového rázu, jaký zrovna pro svůj duchovní vývoj potřebují. Jako my všichni.
muz-nemuz-klanici-se-zemi
Má božstva, přeji si, aby se chtěli přátelit jen lidé respektující mé hranice a hranice všech ostatních, všech věr a náboženství, všech společenských vrstev, milující Zemi, přírodu a lidi!
jak-nahore-tak-dole
Nechť se stanu neviditelnou pro lidi ostatní, hrubé a necitlivé, nedostižnou jak vítr, nedosažitelnou jak Mount Everest naboso a bez kyslíku, neslyšitelná a nevycítitelná jako frekvence, jež běžné lidské ucho neslyší a tělo nevnímá. Každý ať si nechá své sexuální potřeby pro sebe a lidé agresivního myšlení a ti, kdo nectí tělo své jako chrám Boží, ať se mi vyhnou.
Staniž se!

This slideshow requires JavaScript.