Malířka, skrz kterou mluví elfové, Mondie Kaminski

Vnímám obrazy. Když jsem se dnes zastavila na kus řeči s malířkou Mondie Kaminski, uhranula mne její kresba osobní avatarky. Před časem jsem totiž podobný obrázek potkala…

 

„Ale,“ řekla jsem si, „kdopak se nám tu klube skrz?“

Slečna Kaminski předtím neviděla obrázek, který jsem jí ukázala. Akášu, tedy její ztvárnění, jsem převzala od jednoho dobrého přítele čaroděje, který ji publikoval v srpnu 2016, sama entita se jako osobní avatarka připojila k malířce asi před dvěma měsíci.

Slyším šepot a vysoké jemné zvuky. Úplně jiný svět. Svět elfů, dryád, květin a stromů. Svět zlatého světla a jemnosti. Tančení po stéblech trávy za svitu Slunce. Už dlouho…

This slideshow requires JavaScript.

Mondie Kaminski, vlastním jménem Mgr. Monika Klomfarová, narozena 4.4.1987 v Jindřichově Hradci, pochází ze starého polského rodu Kaminski. Vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu Sv. Anežky České v Českém Krumlově, obor užitá malba, následně v Českých Budějovicích na Jihočeské Univerzitě pedagogickou fakultu obor výtvarná výchova a občanská výchova. Její rodinu tvoří čtyřletá dcera Mariana, bratr a rodiče. Mezi její koníčky patří četba, malba, kresba, výroba bižuterie z přírodních minerálů. Ráda chodí do přírody, pracuje na sobě, miluje tanec, zpěv, přátele a dobré víno. Zajímá se o jógu, spiritualitu a vesmír, věří v Přírodu.

Na svého rytíře na bílém koni stále čeká…

Objednat si u ní můžete malby a kresby na zakázku, podle náročnosti a techniky jedna kresba A4 stojí zhruba 700 – 800 Kč, kresba A3 zhruba 1500 Kč. Malba dle náročnosti od 2300 Kč na A3, ceny dle domluvy.

Kontaktovat se s ní můžete přes Facebook: Galerie Mondie, Mondie Kaminski.

 

autoportrer