Smrt v rodině, během tří měsíců už pátá, respektive šestá.

Během tří měsíců mi zemřel můj nevlastní otec, mí dva milovaní potkani a nyní i můj otec. Také jsem potratila dvojčata. To je celkem pět, respektive šest úmrtí. Docela síla.

Fraškou je, že můj bratr, další povedený kousek mé rodiny, mi to zavolal o měsíc později. Takže dnes jsem se dozvěděla, že ho 13. prosince 2016 našel a nevolá, že zemřel. Že volá proto, abych se vzdala dědictví, jinak se bude soudit a je na to dobře připraven. Dal si na to měsíc času, aby si rozjednal právníky a na mně šel s těžkým kalibrem.

Paráda, co?

Chlapec má barák za čtyři mega, dvě auta, padesát tisíc měsíčně výplatu. A já tu bojuju za každý halíř a rozpočet mám v korunách. Nemohu si dovolit si vzít volno z práce, protože na mých výsledcích závisí výsledky dalších sedmi lidí, kteří čekají, až jim domluvím zakázky. Nemohu si dovolit vykašlat se na školu, protože to  chci aspoň zkusit dodělat. Jako že začal semestr a pořád řeším to, že mi někdo umírá a další jobovky, to školu nezajímá.

crowley-kralovna-poharu

Dnešní tarotová odpověď zní: Staň se královnou pohárů…

Nauč se mistrovství citové jednoty. Pochop princip mateřství a smysl ženské autority, pochop úlohu své matky. Uchop vědomě své city a vyjadřuj je beze studu a bez toho, abys je předem posuzovala. Neutíkej před svými city, nepotírej je ani je nepotlačuj. Nepoužívej je k útoku ani se za ně neomlouvej. Dej přednost citové poctivosti před iluzí a sebeklamem. Neptun vyjadřuje tři vitální impulsy ducha: zachování, znovuzrození a vývoj. Královna také upřednostňuje inspiraci před klamem a podvodem. Odraz ve vodě zobrazuje její neměnné rozhodnutí vyjadřovat své city otevřeně ,jak nahoře, tak dole“. Ať uvnitř cítí cokoli, je rozhodnuta své city vyjádřit, aby zabránila pocitu rozdvojenosti z toho, že cítí něco jiného, než co dává najevo.

Poddávám se tomu všemu s pokorou… Staň se vůle bohů…

9957d0d6c13e2cb00518c92af0df3b9655354a188a388