Jaguár, posvátné denní znamení Mayů, duch Matky Země

O víkendu jsme byli s partnerem v jeskyních. V jeskyních je tma jak v pytli. Měla jsem baterku, ta však začala blikat a nakonec pohasla. Strčila jsem ji do kapsy a mentálně se přepnula na vnitřní smysly.

Cítila jsem překážky v podobě kaluží a kamenů, strop a kameny vyčuhující do prostoru. Vnitřní vedení mám v neviditelném světě vždy, ale kdo rozumí, ten ví co vidím. Pro ostatní nechť jsou detaily skryty.

Přijala jsem temnotu Země jako součást sebe samé a stěny začaly zářit zlatým světlem. Viděla jsem naprosto vše. Každý kámen a to i za něj. Stala jsem se součástí Země a Země mne prostoupila.

Další rovina vidění mne prostoupila v míru a pokoji.

Doma jsem se podívala, proč mě oči pálí a přičítala to tomu, že vidím v běžné realitě tak hrozné věci, že mi to sežehlo oči do zánětu. Ale ono se ukázalo ještě další vysvětlení. Skrz vnitřní utrpení se mi začala měnit struktura a barva očí. Začala mi v mých modrých očích  prosvítat u panenky medová, žlutá. Zcela zmizela zelená a šedá. Začaly se rýsovat tvary medových oblastí do tvaru panenek šelem.

Kdysi jsem četla, že po dlouhé Cestě se lidem změnila barva očí do průzračné modré. No, já se měním do jaguára, takové vcelku nebezpečné kočičky. Také jsme právě začali nový Mayský rok, proměna probíhá v souladu s Mayskými cykly.

Jaguár je tajnůstkářská bytost, která se plazí kolem v noci. Je to typické denní znamení pro proroky mezi Mayi a kvůli schopnosti vidět ve tmě mají často osoby s tímto znamením jasnovidecké schopnosti spojené se značnou dávkou inteligence. Je to typické denní znamení mezi strážci dne. Intelektuální schopnosti Jaguára spojené s jeho typicky ženskou mentalitou mohou v nositelích tohoto znamení vytvořit léčivé schopnosti. Jejich síla jim dodává trpělivost, která může rychle přejít v náhlé záchvaty činnosti. Jejich úsilí je však často velmi úzce soustředěno a zřídka jsou otevření ke zkoumání alternativních cest života. Mají sklon k tomu, že je druzí obtížně chápou, a pak se jen obrátí a mizí v životech jiných lidí.

Váše Mayské Sluneční Znamení

Vaše datum narození: 02.06.1977
Mayský dlouhý počet: 12.18.3.16.14
TZOL’KIN: 5 Ix (Jaguár, mág)

Ix

Česky: Jaguár, šaman
K’iché: Ix-Balam
Yucatecan: Ix
Dreamspell: Bílý Mág

Charakteristika:
Ix-Balam, Jaguáří samice, je královnou a hlasem džungle, divoká, tajemná, silná. Mayové jaguára často zobrazovali jako sochy, reliéfy v kameni, malovali jej na keramiku, vyráběli jaguáři masky. Je to mocná energie Matky Země, která se může kouzelně zhmotnit kdekoliv a v jakékoliv podobě. Je to energie kouzelníků a šamanů.

Symbolika glyfu:
Jaguár: Glyf zobrazuje tvář a skvrny Jaguára-samice, královny džungle. Skvrny můžeme také chápat jako duchovní dimenze, do kterých má vědomí Jaguára přístup, jako energii Země, nebo jako ženské reprodukční orgány.

Více zde: http://rozbor-narozeni.webnode.cz/mayove/jednotliva-znameni/jaguar/

4 komentáře: „Jaguár, posvátné denní znamení Mayů, duch Matky Země“

 1. Dobrý den paní Lucienne, prvně musím napsat, že máte hezké stránky, a také vám chci něco důležitého sdělit.

  Na tomto vašem webu jsem našla článek o Alue K. Loskotové, která má blog pod názvem aluška. org, nebo alue.cz. Nevím, kde vám napsat, diskuze je tam ukončená, takže píšu tady a prosím vás, abyste si to přečetla.
  Karolína Loskotová je obyčejná podvodnice s ezoterikou, která je už tím známá, alespoň mezi lidmi, kteří ten blog kdysi četli, nebo mezi rodičema dětí, které této podvodnici uvěřily a doplatily na to poškozením zdraví, rodiče se to dozvěděli pak. Například poškození očí jedné dívky, která Alue věřila její hloupé rady, které opsala z knížky a hrála si na znalce. Dám vám odkaz na výpověď té dívčiny. Za tento přečin Alue dostala bludný balvan, recesitsickou cenu klubu Sisifos, kteří ji ho věnovali za matení veřejnosti. Sysifos možná někdy přehání, ale u ní se trefili. Alue se živí kradením a kopírováním různých textů z knížek a blogů, kopírováním názorů chytrých lidí a spoustou dalšího, dělá to proto, že sama není příliš chytrá. Kdyby psala své názory, nikdo by na ty stránky nechodil. To už se ví veřejně. Proto může pro někoho, kdo ji nezná vypadat jinak, než jaká je opravdu. Je jen figurka, skutečným „vlastníkem, nebo starostou“ těch stránek, který se z určité části stará o to, co tam bude napsané, je muž ve věku 61 let, protože když je z větší části vedla Alue, šlo to do …. A tento „jejich“ blog je podnikem, který musí vydělávat, takže teď se většího vedení chytl on. Sám na tom blogu také hodně článků píše, ale většinou pod jménem Alue. Celý tento blog je obyčejný podvod na obalamutění lidí, aby Alue vypadala, jako ezoterička, protože přes ty stránky prodávají různé levné blbosti za hodně peněz. Například přívěsy k lustru v hodnotě 30 – 150 kč, které nazvali energetické krystaly a prodávají je za několik tisíc. Tak se vydělává na lidech. Takových podvodníků je dneska plno, Alue s tím mužem patří mezi nejhorší. Je na ně na internetu napsáno hodně varování. Ve skutečnosti Alue, je jenom obyčejná káča, která ezoterice, a ničemu o čem píše vůbec nerozumí. Je to všechno jen divadlo na matení lidí.
  Poznala jste, že o andělech nic neví, ikdyž veřejně „naoko“ vystupuje, jako znalkyně duchovna. Takže jste správně poznala, že lže. Také píšete, že dělá osvětu a dobře (jednalo se o video o komunikaci s dévami stromů, nebo napojení na stromy). Pokud víte, že někdo lže, jak můžete věřit tomu, že video, které tak chválíte lež není? Nepoznala jste, že to jenom hraje? Naučit se podle knížky, nebo článku na nějakém blogu text o komunikaci s dévami (dneska je to jednoduché, o tomto tématu se píše už všude) a potom si hrát na někoho, kdo o dévách něco ví, usmívat se při tom, je jenom divadlo. Je to lehké.
  Možná byste měla změnit tento váš článek a trochu ho přepsat. Alue nijak neprorazila, jak píšete, kdyby to bylo na ní, na ten blog by chodilo tak dvě stě lidí. Všechno je práce toho muže.
  Tady jsou různá varování lidí, kteří s ní mají špatné zkušenosti a kolik je těch, kteří se ještě neozvali, protože neví, že jsou podvádění!: komentáře pod články jsou taky důležité. Ale není to ještě všechno, varování je víc, tak si počtěte alespoň tohle, (nevím kolik informací o alue jste četla) pěkný den

  http://poselsvetla.blog.cz/1605/kancelar-uvadeni-vyroku-alue-na-pravou-miru

  Tady podvodníci usvědčující video vymazali, ale text usvědčení, které napsal inteligentní muž zůstal, také komentáře stojí za to přečíst si
  http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-bludny-balvan-vraci-uder-1/
  http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-lhani-mlade-pani-2/
  http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-nesmysly-a-fakta-3/

  http://www.osud.biz/31-03-2012/807/zdravi/varovani-ezoterika-nove-degenerace-aneb-prastene-rady-alusciny-aktualizace

  komentář slečny, která si poškodila zrak
  http://www.osud.biz/aluska
  http://www.osud.biz/aluska-tomas-marny
  http://www.osud.biz/13-03-2012/923/odhaleni/mas-marny
  http://miloslavab.blog.cz/1501/jsem-snad-zla
  http://ptamese.blog.cz/1104/rozhovor-s-alue
  http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=952628

  http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=787193
  http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=97241
  http://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=973101&kateg=1&nove=0&orderbyide

  1. Dobrý den.

   Děkuji za to, že jste si dala s komentářem opravdu práci. Proč se schováváte v anonymitě?

  2. Tak jsem tomu dala patnáct minut svého drahocenného času.

   Tohle je můj článek z roku 2013. To je čtyři roky starý článek, uvědomujete si to, ženo bez tváře, která v životě nepublikovala pod svým jménem jediný vlastní článek pokud vůbec někdy nějaký? Být anonym je srabáctví a to neuznávám. První mínus.

   https://lucienne.cz/2013/04/23/co-me-deli-od-1-esoterickeho-blogu-podle-toplistu-a-podle-blog-cz-alua-cz/

   Píšu tam o tom, že má za 7 let 25 milionů návštěv a já píšu ze sebe pro sebe a pro svých patnáct čtenářů, což platí dosud, akorát, že už jich mám asi jenom pět. Mám blog, který nezpoplatňuji, nic neprodávám, nic nenabízím, pro nikoho nic spirituálního nedělám a neživím se tím. Moje spiritualita je čistě soukromá věc. A že o ní občas píšu, píšu o kdečem. Momentálně se blog bude věnovat převážně sociologii, protože tu budu publikovat asi tunu prací do školy, abych studenty humanitních oborů obohatila. A je mi to fuk, kdo najde sociologii za dalších deset let. Nebo spiritualitu. Nebo příběhy. Nebo zvířátka. Já jsem prostě souhrn všech věcí. Nezávislý živel.

   Vzhledem k tomu, že momentálně trošku vidím do marketingu, tak už bych článek koncipovala zásadně jinak, to však neznamená, že někdo a už vůbec anonym, houkne a já udělám. Jako sorry…

   Ať si každý udělá názor sám. Alue jde mimo mně. Pro mě ztráta času a to, co dělá, je podle mě blbost, komerce a jsou to nesmysly. Když za to někdo chce utratit peníze, ať je utratí. Jeho blbost. Ne moje. Já draze platím za vlastní blbosti a další tunu cizích blbostí odmítám vnímat. Kdybych měla komentovat negativity, budu je muset vnímat a to odmítám.

   Proto jsou komentáře otevřené jen čtrnáct dní od publikování, aby mi tu nespamovali lidi jako Vy. Co je mi do toho? Já tu od toho nejsem. Vyřešte si Alue jak chcete, stejně jako Vesmírné lidi nebo Osud.biz. Tahle forma manipulace jde mimo mně. To tu nenajdete a proto mě do toho ani netahejte.

   Nejsem žádnej automat na psaní s líbivým ksichtem. Je mi jedno, jestli mě v komentáři pochválíte nebo pošlete někam. A to mi bylo i v roce 2013, kdy jsem psala nedotčena obchodem a marketingem o Alue. A to v tom článku píšu a trvá to dosud a bude trvat ještě hodně dlouho, dokud nebudu potřebovat jiný přístup.

   Jsem svobodná, chápete smysl toho slova?

   Takže díky za inspiraci, holt jste moje aktuální pocity z anonymů, co po mně direktivně něco chtějí, odnesla Vy. Holt jste byla na špatným místě ve špatnej čas a řekla něco, co rozhodně neměla. Mohla jsem komentář smazat, abych si vůbec nešpinila blog, ale sem mohu odkazovat jiné lidi Vašeho druhu a poslat je tak elegantně někam, aniž bych s tím potom ztrácela čas a to je proč tu ještě dalších dvacet minut píšu komentář.

   Přeji hezký den a příště prosím k věci – zde Mayská spiritualita, Země a znamení Jaguára. Děkuji.

Komentáře nejsou povoleny.